Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bűncselekmény ha az egyik fél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűncselekmény ha az egyik fél nem akar gyereket és ezért védekeznek de a másik fél akar és kiszúrja az óvszert??

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 00:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%

Ha te vagy a nő akkor szimplán gerinctelen szemétség, ha te a férfi vagy akkor veszélyeztetésért, 8 napon túlgyógyulóért simán Bastille.

Az a baj, hogy nehéz bizonyítani, de ha sikerül akkor a pasi nagyon megütheti a bokáját, és kiforgathatják a vagyonából.

2021. ápr. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs a Btk.-ban olyan rendelkezés, ami szankcionálná ezt.



USA-ban szexuális erőszak.

[link]

2021. ápr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha jól tudom ha ezt egy nő csinálja akkor azzal semmi probléma.

Ha férfi szúrja ki vagy fel sem veszi akkor pedig büntethető, de ebben nem vagyok biztos.

2021. ápr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Honnan szedtek össze ennyi hülyeséget?:D mi az hogy ha s nő csinálja nem baj, ha a pasi, akkor meg bűncselekmény?:D hol láttatok ti olyan bűncselekményt a btk ban amit csak férfiak követhetnek el?:D

Meg mi az hogy testi sértés?:D olyan meg eleve nincs is hogy veszélyeztetés. Rég nem nevettem ennyit. Csak olyan komolysággal írjátok ezeket, mintha nem viccből irogatnátok hülyeséget. Nem tudom eldönteni hogy poén vagy ilyen sötétek vagytok. Persze kb az egyetlen helyes válasz vadul le lett pontozva:D zseniális

2021. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!