Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy általában mindig a 15 centis pénisz az az érték ami alatt kicsi? Kb 10ből 7lány ha kérdezik hány centitol jó azt mondja 15. Tényleg onnantól jó lányok és ha igen miért? Az az amit már nem éreztek kicsinek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
100 tól már jó. Nem cm hanem IQ
2021. ápr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Európai átlag 14, és erre még rá tesznek egy kicsit a nők és azt mondják, hogy 15 nekik a legjobb, de valóságban lehet nem is tudják mekkora a 15, és az a legjobb nekik amitől elélveznek (nyilván ez sok összetevős persze).
2021. ápr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy egy csaj sem mért még mérőszalaggal dugás előtt (és megkockáztatom utána sem) farkat. Max ránézésre, szemmértékkel...bár magamból kiindulva a szex hevében én pl sose próbáltam mellbőséget vagy vaginanedvességet megállapítani. Namármost ha az illető hölgy nem mondjuk szabó, akkor kétlen, hogy ránézésre meg tudja tippelni vagy meg tudja kölömböztetni a 13.45cm, a 14.51cm és 15.03cm hosszú bránert.


Szóval amikor egy nő azt mondja, neki a 17cm a favorit, akkor az a 17cm mint adat nem hiteles, mert:

1.) Szemmértékre saccolt méret, nem pedig pontos mérés eredménye, hitelesített mérőeszközzel

2.) Az adat a pasitól származik, mint válasz a "mekkora a farkad" kérdésre (habár tőlem még sosem kérdeztek ilyet) a messziről jött ember meg azt hazudik amit nem szégyell.

2021. ápr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lányok zöme a saját magassarkúja pontos magasságát sem ismeri. Miért a péniszt tudnák? Tragikus a szemmertekuk. Akik itt minimum 17-18 centiket írnak nők, azok a péniszek a valóságban maximum 15-16 centik, mert ki méri le szerinted szex előtt nőként? Férfiaknak meg mindig gyenge pont a pénisz méret, szeretnek pár centit rátenni.
2021. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
#3 nálunk már került elő mérőszalag szexjáték rendeléskor szóval azért van olyan nő aki tényleg hitelesítette a számokat bár lehet sokan tényleg a pasinak hittek :D
2021. ápr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 jó oersze, de nem ti reprezentáljátok a többséget. Én is / mi is mértük már meg, de már fogalmam sincs mekkora, mert a GyK-s szűzeken kívül senkit nem érdekel.
2021. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert tényleg így gondolják?
2021. ápr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Mert az egy 'kerek' szám. De lehetne 14 is, nekem pl az alatt már kicsi. De én is 15öt szoktam írni. Szerintem amúgy az a tök ideális. Persze elfogadunk kisebbet nagyobbat is, de ha azt kérdezed mi a legjobb vagy mi alatt kicsi, akkor sokan mondják ezt a számot. De ez nem jelenti azt hogy pl egy 14 est kidobnék az ágyból emiatt. A 13 nál már elgondolkodnék azért
2021. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!