Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy egészséges huszonéves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egészséges huszonéves pasi mennyi ideig bírja ki szex nélkül max?

Figyelt kérdés
Nem kérek privátot
2021. ápr. 16. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Reggel,este vertem.Ha volt normális szex,akkor csak reggel csaptam ki.
2021. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy mennyi ideig bírja ki? Milyen az, amikor valaki "nem bírja ki"? Meghal? Vagy megerőszakolja az első nőt, aki szembejön vele?
2021. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%

2. Gondolom úgy értette, hogy rövid távon anélkül, hogy nagyon vágyna megint partnerre, hosszabb távon pedig ép elmével.


Rövid távon azért max pár hónap szexmentesség után a legtöbb férfi újra elkezd partnert keresni, ha addig még nem tette meg.


Hosszú távon pl én 21 évesen veszítettem el és az még éppen belefért, de van egy most 27 évesen is szűz barátom és ő látszik, hogy kezd beleőrülni abba, hogy még soha egy nőnek sem kellett.

2021. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!