Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány aki behülyít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki behülyít egy fiút hogy tetszik, de közben mégsem?

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt barátnőm, így nem is nagyon tudom a jeleket, meg nem is nagyon tudom elhinni hogy tetszek valakinek. Főleg ez egy szép lány volt. Az a gond velem, hogy látszik rajtam hogy félénk vagyok, és bizonytalan a lányoknál. Meg látszik is rajtam hogy szerény vagyok. Létezik hogy egy szép, népszerű lánynak bejöttem. Vagy csak én képzeltem be, vagy csak hülyített?
2021. ápr. 16. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen, van olyan hogy csak hülyít. De ezt ennyiből nem lehet megmondani. Nem minden nő csinál ilyet.
2021. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hülyítést el tudom képzelni. Ebből szerzett önbizalmat magának.
2021. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
A legtöbb lánynak hobbija az ilyesmi. Ha egyértelműen látszik, hogy bejössz egy lánynak, akkor biztosan nem jössz be neki.
2021. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Van olyan, hogy nem?
2021. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó nagyon jól leírta.


Ilyenek a csajok:D

2021. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos hajlamosak rá, főleg tini korban.
2021. ápr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!