Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek szokott segíten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek szokott segíteni a torokfájáson a meleg sperma nyelése?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Igen szokott
2021. ápr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem, de ha a párom ezt ajánlaná, miközben beteg vagyok, hidd el, lenne annyi erőm, hogy kib@sszam, mint macskát sz@rni.
2021. ápr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Neked igen? Tanácsolnád másnak személyes tapasztalatok alapján?
2021. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Engem covidosan lecumizott a párom, el is kaptam tőle, 1 hétig fetrengtem olyan gyenge voltam, míg ő megúszta egy náthával :) Nem tudtuk, hogy covid, csak fájt a torka és taknyos volt kicsit. Régen mi is szórakoztunk ezzel, de most, hogy covid volt a háttérben jól megszívtam! Persze már nem semmi bajom, de ez a rohadalom brit vírus eléggé kínzott amíg benne voltam, rosszabb volt, mint bármi... pedig nem köhögtem, nem volt semmi torokfájásom, csak az erőm teljesen elvette, egy üveg vizet alig bírtam megemelni, hogy igyak, még a kezem is reszketett. 1 hét után elmúlt szerencsére, szóval csak okosan :)
2021. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, általában a fájdalomcsillapító segít...
2021. ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Kiszáradt szájjal, bedugult orral szopni elég nehéz lehet.

Vagy pohárban gondoltad?

Inkább a méz, a népi orvoslás azt javasolja.

2021. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mire gondolsz? Olyan F spermája aki F-at választ szexpartnernek?
2021. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!