Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együtt tudnál lenni egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt tudnál lenni egy ilyen nővel hosszú távon-?

Figyelt kérdés

Tegyük fel párkapcsolatban vagyunk egy ideje.

---

Erotika terén megadom a pettinget (orál-kézi minden mennyiségben, néha deepthroat is, illetve bármilyen "perverzebb dolgodat" szívesen fogadom és partner is vagyok az ilyesmiben. Análozni is lehet néha, gumi nélkül beleélvezéssel. Nekem kevés az igényem ilyen téren, hogyha heti 1x kielégítenek ujjal, dildóval szájjal az nekem bőven elég szex terén.

VISZONT a vaginális behatolást egyáltalán nem szeretem. Leginkább nem csinálom, de ha néha megengedem, akkor is csak gumiban lehet szex és nagyon ritkán. (pár hetente, de a legjobb ha az a formája egyáltalán nincs) Gumi nélküli vaginális szex szóba sem jöhet, ez nálam a legnagyobb tabu, amit soha semmilyen esetben nem adok meg!


El tudnál képzelni tartós kapcsolatot egy ilyen nővel? Nem összejárást, nem barátok extrávalt.. Tartós kapcsolatot, ahol a felek nem csalják meg egymást, hanem egymás mellett élnek és egymás mellett is öregednek majd meg?


Amiatt írtam ki a kérdést mert kapcsolatban vagyok, viszont nekem tényleg ennyi fér bele, ez az amit nem érzek iszonyúan rossznak. Ha megengedném a gumi nélküli vaginális szexet akkor már borzalmasan érezném magam, nekem az pedig nem kell. Ergo, ennyit tudok nyújtani. És féltem a kapcsolatom. Hogy hosszú távon mi lesz majd vele.


(Pm-eket nem kérek, én a jelenlegi párkapcsolatom miatt aggódom, nem keresek se újabb kapcsolatot, se kalandot. :D Megértésedet köszönöm!)



2021. ápr. 18. 19:56
A kérdező szavazást indított:
Igen, el tudnék! Ez nem is akkora nagy dolog.
Vele maradnék de előbb-utóbb biztos megcsalnám.
Nem! Kizárt hogy ez hosszútávon működjön.
41 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
33%
Jaj de sokat beszélsz 😂
2021. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Ne olvasd végig a kérdést ha gondot okoz egy kis olvasás😅
2021. ápr. 18. 20:01
 3/34 anonim ***** válasza:
67%
Biztosan nem.
2021. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
44%
Nem volt gond, elolvastam. 🙄
2021. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Na, akkor meg mit sírsz?🙃
2021. ápr. 18. 20:03
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Hát.. nekem nem férne bele, mert nem pótcselekvésekre van szükségem a páromtól, hanem őszinteségre és arra hogy velem/mellettem ne feszengjen. Valami komoly komplexusod van meg némi gyerekesség, inkább ezen kéne dolgoznod.
2021. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
51%
Ne fossál már nem bántó szándékkal írtam. Szeretem ha valaki sokat csacsog. 😘
2021. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
62%
Magyarán nem akarsz közös gyereket.Nem ilyen kapcsolat nem kellene.
2021. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
ma 20:05 Nem te okoznád a gondot, a párod ilyen lenne ezt már az elejétől tudnád, őszintén. Lehet hogy lelkibetegség miatt van de nem te lennél az oka.
2021. ápr. 18. 20:09
 10/34 A kérdező kommentje:
ma 20:05 Jó...😏
2021. ápr. 18. 20:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!