Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sztetek honnan lehet kiszúrni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek honnan lehet kiszúrni munkahelyen, hogy valakiknek viszonyuk van?

Figyelt kérdés
Nyilván ha jol csinálják sehogy, de most konkrét jelekre/példákra vagyok kíváncsi.
2021. ápr. 18. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokat beszélgetnek, érintik egymást, nevetgélnek, kacsintgatnak stb.

Vagy pont az ellenkezője (főleg ha tiltott kapcsolat). Úgy viselkednek mintha idegenek lennének, túl ridegek egymással stb.

2021. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En az elsot lattam mar, szo szerint ez volt. Aztan be is igazolodott 😅
2021. ápr. 18. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:
dugnak a mosdóban, az elégyértelmű
2021. ápr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat vannak együtt meg sokat beszélgetnek, akkor az gyanús lehet. Egyébként szerintem csajokon lehet inkább észrevenni az ilyet először.
2021. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ügyesek, akkor sehogy. A párommal a munkahelyünkön ismerkedtünk meg. Facebookon kezdtünk beszélgetni, de az nem volt feltűnő, hogy ismerősök vagyunk, mindenki jelölgetett mindenkit. Ugyanígy facebookon hívott el randizni, el is fogadtam, és meg is beszéltük, hogy ezt a munkahelyen nem kell nagy dobra verni. Jó volt a társaság, de tudtuk, hogy nem díjazza ezt a főnökség.

Mi nem játszottunk olyan hülyeséget, hogy hűvösek voltunk egymással, mintha nem kedvelnénk egymást, de nem is töltöttünk több időt egymással ott, mint egyébként.

Telt-múlt az idő, megfogant a babánk, így össze költöztünk, de maradt az a beosztásunk, hogy nevezzük Bélának, fix ideje volt minden nap, én váltott műszakban voltam, így nem volt feltűnő, hogy egy helyről jövünk-megyünk, ritkán indultunk vagy végeztünk ugyanakkor.

Az első trimeszter után mondtam el bent, hogy terhes vagyok, akkor még nem lepődtek meg, tudták, hogy van barátom, csak nem tudták, hogy Béla az. :) Táppénzre mentem ezután, Béla pedig elmondta bent, hogy ő az apa, és egy pár vagyunk régóta, mindenki csodálkozott és gratulált.

2021. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!