Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm teljesen tönkretette az egyébként nagyon magas libidómat és most neki nagyon magas?

Figyelt kérdés
Soha nem volt az a fajta akinek sok szexre lett volna szüksége de a vége felé ez még sokkal jobban csökkent. Nekem ez kezdett rossz lenni mert én nagyon szerettem őt és a feszültséges is sokszor ezzel tudtam volna csak levezetni. Mindig sokat kellett noszogatni hogy lehessen valami. Ha egy kicsit rámenősebben csináltam volna akkor lehetett volna mondani hogy megerőszakoltam ennyire rossz volt a helyzet. Ez teljesen elvágta az utóbbi időre a libidómat. Sem ellazulni nem tudtam rendesen élvezni sem tudtam volna és nagyon sokszor fel sem állt. Inkább voltunk már nagyon jó barátok mint valóban egy pár de az nagyon jól működött. Mivel már régóta szerettem volna gyereket és nála jobb anyát úgysem találtam volna megbeszéltük hogy lesz gyerekünk. Miután megszületett a gyerekünk akkor már régóta nem is volt közöttünk rendes szex hirtelen nagyon megugrott a libidója és persze én ezt már nem is tudtam tartani. Minden nap de volt hogy egy nap többször is akarta. Ebből volt elég sok veszekedés szerintem az egész kapcsolatunk alatt nem veszekedtünk annyit mint amióta megvan a gyerekünk. Ekkora még reménykedtem hogy ez csak valami múló hóbort nála és a szülés maitt csak felborult a hormonháztartása majd rendbe jön és el fog múlni és minden újra a régi lesz de ez már több mint 2 éve tart. Legutóbb már ilyeneket vágott a fejemhez hogy miért nem értem meg hogy az egy csodálatos dolog ha egy gyereknek a szülei még szexelnek és szemét vagyok amiért nem fekszem le vele és hogy majd az én hibám lesz hogyha a gyerek depressziós lesz meg lelkisérült mert a szülei már nem élnek szexuális életet.

2021. ápr. 19. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha jól értem a kapcsolat elején nem akart szexelni és ezzel magyarázod, hogy jelenleg nincs libidód.
2021. ápr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a kapcsolat elején eléggé rosszul érted. Mint mondtam a végén. Nem túl szívmelengető amikor évekig nincs semmi. Persze azt is előzte már meg sok veszekedés amik szinte mindig a szex miatt voltak de ott is ő veszekedett. Én szépen elengedtem volna de ő mindig elkezdett veszekedni hogy én miért akarom folyton megfektetni és én csak b***ógépnek nézem őt. Azóta most azzal bánt hogy én miért nem akarom és hagyjam abba mert csak hisztizek. Azóta az este óta hogy a gyerekünk megfoggant nem volt közöttünk semmi annak pedig már több mint 3 éve. Szóval szerinte 3 éve hisztiból nem akarok vele lefeküdni.
2021. ápr. 19. 07:28
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Azt kéne végre felfognia a társadalomnak, hogy a gyerek nem egy ragasztó, ami a családot össze fogja kötni.


És a feleségednek igenis igaza van abból a szempontból, hogy ha a gyerek azt lássa, hogy a szülei annyira nem ragaszkodnak egymáshoz, hogy legalább szexeljenek, akkor egy eltorzult képe lesz a szerelemről, a párkapcsolatról, stb. Nyilván ez nem törvényszerű, de gyakori.

Viszont a feleséged most próbálkozik. Lehet, hogy a hormonok miatt (ami egyébként így 2-3 év után nem túl jó indok részedről) de lehet azért, mert helyre akarja hozni amit elrontottatok (mert igneis, mindketten hibások vagytok).

Miért nem próbálsz meg te is jobb útra térni?


Azt hiszed másnál gyerek születése után jó volt a szex? A legtöbben örülnek, hogyha havi egy van, mert a gyerek sok energiát kivesz az emberből. Nem csodálom, hogy ignorált, mert lehet, hogy te rohadtul nem is segítettél neki a házimunkába és csak vártad volna, hogy ő kényeztessen.

Már bocs, de én a leírásodból arra következtetek, hogy próbálod magad beadni, hogy milyen fasza csávó vagy, hisz nem zaklattad, DE ha a barátnőd fel-felhozta a témát szerintem érzékeltetted vele más módon.

2021. ápr. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide az hogy a gyerek ragasztó a családban és honnan veszed hogy én nem vettem ki a részem a házimunkából? Hamarabb akartam gyereket mint lett nekem ő. A házimunka javát én csinálom mondván hogy én úgy is itthon dolgozom szóval nagyon ráérek házimunkát csinálni. Emiatt még az a szerencsém hogy a legtöbb dolog automatikusan működik. Azt nem tudom hogy mi volt az amiben én hibáztam. Szerintem csak annyi volt eddig hogy sokkal többet akartam mint ő de nem gondolom hogy ez megbocsájthatatlan bűn lenne.
2021. ápr. 19. 07:41
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Az emberi test csodálatos, az emberi agy pedig lehet simán begyepesedett.

1. A szex pontosan olyan mint egy megerőltetett testmozgás.

Nehéz nekikezdeni, de ha már nekikezdtél akkor csodálatos dolog.

Minél többet csinálod, annál jobban élvezed, annál többre vágysz!

2. Az emberek bármit elérhetnek, egyvalamit a többség elfelejt, hogy a céljainkért tenni is kell!

3. Férfiként nagyon jó helyzetben vagy, mert kiegészítő elemekkel csodákat lehet művelni, simán vissza lehet hozni a régi időket.

És itt most nem a kék kapszulára gondolok, vannak étrendkiegészítők amivel csodákat lehet művelni!


És egy kis történet:

Az én tesztoszteronom az egekben, nem felvágás képen, évekig 3 nő tudott csak kielégíteni. (Feleség + 2 szerető).

A feleségemmel tönkrement a kapcsolatunk (nem emiatt), elváltunk, és az egyik szeretőmbe iszonyú szerelmes lettem, soha többet nem kellett senki más. Azt vettem észre, hogy az állandó szex miatt kiégtem, nem úhgy működött, a libidóm pedig leesett a béka feneke alá.

Ennek örülni kellett volna, de sajnos olyan szintre esett, hogy nem éreztem jól magam miatta, még akkor sem ha ez a kapcsolatomban még megfelelő színt lett volna.

Elmentem egy 40+-os orvosi vizsgálatra, ahol a szokás problémával találtam szembe magam, enyhe, vitaminokkal kezelhető idült prosztata gyulladás.

Na nem ez volt az oka, csak lehetőségem nyílt arra, hogy egy kis tesztoszteront támogató "vitamint" is kipróbáljak, így rendeltem magamnak egy 2200-as Yohimbet, és másfél-két hónap után minden visszaállt a megfelelő kerékvágásba, egy 180 napos kúra után.

Ennek 7 éve, azóta a szeretőm a feleségem akit soha nem csalnék meg, és bár a libidóm kicsit magasabb mint az Övé, segít elintézni, levezetni ;)

2021. ápr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Magyarázd el neki, hogy az évekig tartó visszautasítás lerombolta az önbizalmad és a libidód.

Nem lehet ezt egy csettintésre helyre hozni.

Most fordult a kocka, legyen empatikusabb és jusson eszébe amikor te akartad, ő meg nem.

2021. ápr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Es akkor se hisz nekem senki hogy szules elott javareszt frigidek a nők es szules után kezdik elvezni igazán.
2021. ápr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Három éve egy ujjal se nyúltál hozzá, és csodálod, hogy ki van bukva? Na hallod...
2021. ápr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Én a helyedben elmennék pszichológushoz ezzel, vagy akár párterápiára. Itt egyértelmű, hogy valami nem működik és úgy tűnik ennyi idő alatt ketten nem tudtátok megoldani. Talán csak egy kis szakmai segítség kell.
2021. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!