Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan masztizzam ha ez miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan masztizzam ha ez miatt utana nem jó a szex a párommal?

Figyelt kérdés

Maszti után/alatt annyira nedves leszek hogy hiába öblítek, ez nem olyan mint a víz, hogy simán tisztítható, hanem rendesen sikamlós marad a hüvely másnap is.


Amitől nekem a párommal nem jo a szex. (Neki igen, nekem igy csúszva meg abszolut nem) Igy gyakorta önmegtartoztatásban kell élnem jóformán, azaz maszti nélkül. Mert akkor nem leszek ilyen szinten síkos, hanem teljesen pont jó a párommal a szexhez.


Viszont ha csak es kizárólag a párommal van szexuális eletem, egy idő mulva(1 hét max), folyamatosan kielégületlen érzés fog el. Elmegyek vele ugyan, de valahogy nem élvezem, nincs meg az a "katarzis"erzésem, (akármit es akárhogyan csináljuk), igy folyamatosan olyan leszek mint egy kielégületlen nimfomán. Akinek mindig kell a szex és mindegy hányszor kapom akkor is azután is.


Őt meg pláne zavarja is a maszti, meg sem tudja emészteni, hogy mellette nekem ez kell, így titok valójában.


Mit csináljak hogy normális kiegyensulyozott szexuális életem legyen?



#nedvesség probléma
2021. ápr. 19. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Jaj, Sanyika. Hiába írsz hosszú szöveget, attól még átlátszó kamu vagy.
2021. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez de nem kellett volna ide.

Eleve NŐ vagyok!

2021. ápr. 19. 08:57
 3/10 A kérdező kommentje:

Es miért lenne kamu?

Ezt nem is értem

2021. ápr. 19. 08:57
 4/10 érdeklődő35 ***** válasza:
A pároddal való találkozás előtti nem ne masztizz csak a többin igen
2021. ápr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tenyleg!

Csak ilyenekbol igy is probléma van hogy hanyagolom őt..

De akkor ez lesz.

2021. ápr. 19. 09:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyennel még nem találkoztam, hogy jobb szárazon a szex, mint benedvesedve.

Részleteznéd pontosan miért nem jó ha nedves vagy?

Talán nem érted annyira akkor a farkát? Ha így van akkor van olyan torna(intimtorna) aminek a segítségével a hüvelyizmod erősítheted nagy mértékben.


Próbáljatok más pózokat, próbálj jobban arra koncentrálni szex közben, hogy minden pillanatát élvezd és ne csak azért legyen szex, hogy orgazmusod legyen.

2021. ápr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem szárazon..

Szex közben kicsit nedvesedem.

Masztinal meg nagyon.


Amugy millio a poz meg a méretei sem kicsik


Amugy nekem pont ezert is nehezebb élvezni, mert pl masztinál az elejétől a végéig huzamban jó, és csak jó, mig egy pasival ugye pozváltogatások, meg viszont "dolgozom"azaz kölcsönös pl francia, azaz 2 felé koncentralnom is nehezebb valahogy, meg sorolhatnám, egy szex alatt egy sraccal nekem hullámokban hol jo hol nem, a végén meg ugy erzem nah végre valahára el tudtam menni.


Olyan még soha nem volt hogy egy pasival egy alkalom alatt a nulladik perctol kezdve folyamatosan csak felfelé íveljek az élvezetben.

2021. ápr. 19. 09:47
 8/10 A kérdező kommentje:

"hogy minden pillanatát élvezd "


Na ez nekem teljesen ismeretlen egy pasival..hogy én minden pillanatát tudjam elvezni.

A masztinak meg ugye simán.

2021. ápr. 19. 09:47
 9/10 A kérdező kommentje:
*ez a "végre el tudtam" menni érzés amugy folyamat irritál is valahol. A masztinál meg ez miatt azt erzem "végre valódi kielégülés". Habár 3 szor elmegyek azzal is mire végre rendben leszek tenyleg.
2021. ápr. 19. 09:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Párod másképpen sem tud kielégiteni (Pl rendesen hosszan kinyal)?
2021. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!