Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalabb fiúkkal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb fiúkkal?

Figyelt kérdés
Tegnap olvastam egy kérdést, melyben a kérdező leírta, hogy 27 evésen 16 éves lányokkal szeretné csinálni. Sok válaszoló azt mondta azoknak akik szerint ez nem normális, hogy bezzeg mennyi nő van akik fiatal fiúkkal kezdenek/kezdenének ha tehetnék. Kíváncsi lennék a válaszokra, én 22 vagyok de egyáltalán nem vonzanak már az akár 18-19 évesek sem.

2021. ápr. 19. 10:05
A kérdező szavazást indított:
Én lennék fiatalabbakkal is (16-18)
Legyen minimum 18
Nem baj ha fiatalabb nálam, de csak néhány évvel
A velem egyidős/nálam idősebbek tetszenek
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Akkor valami nem oké .
2021. ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Még anno 16 voltam mikor anyám egyik barátnőjével "34 volt" lefeküdtem, másik idősebb haverom nőjével is kavartam miután szakítottak, akkor voltam 19, Ő 38, bár nekem alapból bejönnek az idősebb nők. :D
2021. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a fiatalabb fiúk általában sokkal helyesebbek, mint a korombeli férfiak (25 vagyok), de csak fantázia szintjén érdekelnek. Gyakorlatban nem tudnék hozzányúlni egy nálam 5-8-10 évvel fiatalabbhoz.
2021. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
A nőknek semmi sem jó, sem az öregebb, sem a fiatalabb. Aztán persze sírnak, hogy nincs senki, aki alájuk verne.
2021. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Nekem 42. évesen, 16. éves barátnőm volt, akivel 3. évig éltünk együtt. Sosem volt még hozzám hasonló korú nő aki meg szeretett volna ismerni.
2021. ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

" Én 22 vagyok de egyáltalán nem vonzanak már az akár 18-19 évesek sem."

Hiába no, megöregedtél.

2021. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy könyvben olvastam, hogy legjobban a 25 éves nők és a kb. 16-17, tehát csak megérni kezdő fiúk illenek össze a legtökéletesebben a szexben a biológiát és az érettséget tekintve. De tényleg csak testileg, mert a nők ekkor, a fiúk meg akkor a legjobbak ilyen téren. A gyakorlatban persze ez nemigen szokott összejönni, nekem például már azért, mert ha egy évvel is alattam lenne az illető, valamiért szörnyen fájna a 'büszkeségemnek'. (N)
2021. ápr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!