Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak? Amikor egy nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak? Amikor egy nőt nyaltok, és épp elélvez akkor mit csináltok? Abbahagyjátok és hagyjátok hogy a saját csiklóját simogassa (az jobb neki?), vagy ti folytatjátok?

Figyelt kérdés

Én ha abbahagyom, a barátnőm mindig odanyúl és magának folytatja, csak nem tudom ezt miért csinálja pontosan, megkérdezni meg nem akarom, mert lehet hülyének fog tartani...

(Amúgy titeket nem zavar mikor elélvez az a sok nedv? Vagy esetleg ha kicsit spriccelős?) 24F



2021. ápr. 20. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha elélvezek nekem nem lesz sok nedv. Abban a pillanatban mikor elélvezek, barátom mindig odanyomja a fejét és nem mozog csajk lassan. Utána én nem igénylem mert érzékeny. Az hogy bnőd miért nyúl oda utána azt nem tudom, de akkor te ne hagyd abba, mert lehet mást szeret, nem vagyunk egyformák.
2021. ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Pont akkor hagyod abba amikor elélvez? Atya ég! Azért nyúl oda egyem a szíved, mert pont a legjobb pillanatban hagyod abba.
2021. ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem utána nyúl oda, hanem mikor éppen élvez el.
2021. ápr. 20. 12:44
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
A jó szexhez kell a kommunikáció! Az hogy mit csinál hogy neki jó legyen mindegy, de ha én tudom adni, akkor adom is! A pisit nem szeretem, de ha a punciból csorog a lucsok, megőrülök tőle! Imádom! Tulajdonképpen ha elélvez, akkor egy ideig senki hozzá sem érhet a puncijához. Sem Ő sem én. Olvass irományokat az örömszerzés rejtélyeiről!
2021. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Folytatom tovább és szeretem érezni amikor szorítja a fejemet és remeg a combja szinte rázkodik ahogy abbahagyom majd újra hozzá érek olyan érzékeny!
2021. ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Dehogy hagyod abba...
2021. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Ez olyan, mint pl én is szívesebben fejezem be magamnak férfiként, mert jobban megvagyok szokva, hogy milyen ritmusban a legjobb érzes nekem az elélvezés. Gondolom a lányoknál is van ilyen.
2021. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Folytatom addig amíg tudtomra nem adja hogy kezd sok lenni, de már mondania sem kell mert elég ha azt figyelem mikor kezd nagyon rángatózni. Sosem nyúlt magához miután végeztem.
2021. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért nyúl oda, mert pont nem jól csinálod és ő akarja befejezni hogy tuti legyen!

Megkérdezni nem akarod, mert... Úristen, ilyen balf*szokkal van tele a világ. Ha nem kérdezed meg mit akar, mi a jó neki, honnan a bánatból fogod tudni?

2021. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!