Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szoktátok legjobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktátok legjobban felizgatni a párotokat?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Leszopom
2021. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Én általába leültetem egy székre. Elkezdek neki egy kicsit szexin,fehérneműbe táncolni. Aztán az ölébe ülök és elkezdem csókolgatni, simogatni őt. Aztán elkezdem őt a lába közt simizni. Kiszállok az öléből, letérdelek elé és leszopom. Majd utána megengedem neki hogy lehámozza rólam a szexi fehérneműm, és megint az ölébe ülök és elkezdek behatolás nélkül csúszkálni a farkán. Majd pedig végezetül magamba csúsztatom a farkát és jól meglovagolom. Ezek után kész van. 18L
2021. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Beöltözök női ruhába. Az tetszik neki.
2021. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Átkacsolom a tv t a sportcsatornára. Na attól mindig beindul.
2021. ápr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 adom
2021. ápr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Lepadkázom a zsír új felnit a vasán.
2021. ápr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eleg sokat szoktam itthon meztelemul vagy csak epp tangaban vagy egy poloban lenni...mar ezt is imadja. De ha epp ul, akkor leulok vele szembe/melle es a labammal/talpammal elkezdem finoman surolni a labakozott...1-2masodperc es mar megjon a hatasa😁
2021. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szellkriszta ***** válasza:

Amikor fel akarom izgatni, a szokottnál többször érintem meg a karján, vállán, semleges helyeken. Aztán már el se veszem a kezem egy ideig a testéről. Esetleg a nyakát átkulcsolom, vagy ruhán át a mellkasát "karmolgatom" Ebből érteni szokta, h vmit akarok :)


Vagy ha már ott vagyunk, h a nadrágja dudorodik, körözök rajta a körmömmel. Az előzőhöz csatlakozom, az is működik, bár én sokszor nem őmiatta vagyok hiányosan öltözve, hanem mert meleg van. De mégis rám gerjed.

2021. máj. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!