Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kövér nőknek milyen testalka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nőknek milyen testalkatú férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 22:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem testalkat függő az ízlés ugye tudod? :D
2021. ápr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
37%
#9: hát ja. Egy kövér disznó vagy, de mivel puncival születtél, bárki megdugna. Sajnálatos, hogy ennyire nincs igényszintjük azoknak a férfiaknak, akik sportosak, magasak, jóképűek és berakták neked.
2021. ápr. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%

Csak szólok én sem szeretem a sóher Norbit, de most bedobok egy ilyen Norbis választ.


Egy kövér, elhízott nő ugyan miért várja el, azt hogy címlap fotóról kivágott palija legyen? Mit tud egy ilyen nő a megjelenésével a pasinak adni? Semmit.


Természetesen itt nem azt mondom, hogy minden telt, vagy teltebb alkatú nő csúnya, de azért el kell gondolkodni az igényeken, és beletörődni abba, hogy nem minden kövér nő fog kelleni címlap fotóról kivágott palinak.

2021. ápr. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
Az az igazság, hogy sok pasi hajt a ducibb nőkre, főleg ha bejön neki a csaj. Én is elfogadnák szívesen egy ilyen lányt!
2021. ápr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
13 as ez hülyeség mert a szépség mindenkinek mást jelent. Nekem a 10/10es az átlag szemében 2/10 es. Nekem egy kövér nő olyan, mint másoknak egy kockáshasú instagram modell. Tehát egy telt nő miért ne akarhatna címlapról kivágott palit, ha a címlapról kivágott palinak meg ő a 10/10?
2021. ápr. 21. 10:00
 16/18 anonim ***** válasza:
Ugyanazok mint a többinek magas sportos jóképű stb.
2021. ápr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hozzak neked szervós ökörsütőt kérdező? #13
2021. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Magasabb vékony..
2021. máj. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!