Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajokl, mennyire felkapott ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajokl, mennyire felkapott , illetve divat baratnőitek körében a 2 pasi 1 lány vagy 2-3 4-5 pasi 1 csaj formáció?Gáz ha valaki még nem próbálta?

Figyelt kérdés

#Tóbb pasis szex
2021. ápr. 21. 15:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
Nekem volt csajom aki ki akarta próbálni a sok pasis felállást, sőt, meg is tette. :)
2021. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%

1x voltam sok pasival.

Fogadás volt, vesztettem.

2021. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
14%
És amúgy élvezted?
2021. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%
A titkos fantáziájában sok nőnek szerepel (az anonim felméréseken a megkérdezettek >50%-a ezt jelöli meg első helyen), de nem fogja mindenki kipróbálni. Aki meg igen az van olyan bölcs, hogy nem kürtöli szét, mert senkinek semmi köze hozzá. Innentől kezdve sem nem gáz, se nem előny - nem másoknak élsz, nem mások miatt valósítod meg a vágyaidat hanem saját magadért!
2021. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A csajom Geronazzo Mária ki is próbálta! Híres lett tőle!
2021. szept. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!