Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik hány százaléka prostiz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik hány százaléka prostizott már valaha?

Figyelt kérdés
Tényleg ilyen gyakori ez a pasiknál, csak tagadják?

2021. ápr. 22. 09:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
#6 Fagylaltot is tudnál főzni otthon, de néha jólesik beülni egy cukrászdába.
2021. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 minek fizessek szexert?
2021. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sose prostiztam. Későn vesztettem el a szüzességemet, egyetem alatt, de sose szántam rá magam a prostizásra, csak mert kétségbe lettem volna esve, hogy jaj, még mindig nem szexeltem.

Aztán lett barátnőm, aki nem szerette a szexet, aztán lett baránőm, aki szerette a szexet, de egy nagyon számító ribi volt.

Aztán lettek normális kapcsolataim, szerintem ez a rendje a dolognak, hogy meg kell tanulni a nőket kezelni, kitapasztalni, hogy milyen kompromisszumokba nem szabad belemenni, mi nem éri meg stb. Aki prostihoz jár, az ezeket sose tapasztalja meg, mert pénzért eljátsszák neki a barátnőt. Nekem az úgy nem teljesítmény, nekem úgy voltak nőim, hogy pénzt tőlem nem láttak.


Ha meg mindenképp ki akarok elégülni, akkor azt önkielégítéssel elintézem.


Vannak barátaim, akik (nem is csúnya) barátnő mellett is simán elmennek prostikhoz, amikor a barátnő mondjuk hazalátogat vidéki szülővárosába, a srác simán hívja a rosszlányokon talált csajt.

2021. ápr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
1 %-a.
2021. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!