Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együtt webkamerázzunk barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt webkamerázzunk barátnőmmel vagy egyenlőre hagyjam őt érvényesülni ezen a téren?

Figyelt kérdés

Barátnőm pár hete elkezdett egyedül webkamerás műsort és videókat készíteni,nem zavar mivel csak egyedül csinálja viszont kedvet kaptam hozzá hogy együtt is csináljuk de még nem hoztam szóba neki.

Mivel nagyon jó mindkettőnknek a szex és jó páros vagyunk,nem csak külsőleg így szerintem együtt mégtöbb nézettségünk lenne és talán mégjobban kereshetnénk ezzel.

Ő egy alacsony de vékony,szép nő,kicsit extrém külsejű a sok tetoválása miatt,én pedig egy magas,vékony,tetkó nélküli,helyes és bármilyen túlzás nélkül elég nagyméretű srác vagyok.

Én 30 ő 32 éves.

Jobban járunk ha egyenlőre ő csinálja egyedül vagy érdemes lenne megpróbálnunk együtt?Nektek hogy tetszik jobban az ilyesmi?Csajszi egyedül vagy a pasijával együtt?


2021. ápr. 22. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Pasijával együtt jobb :)
2021. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
És ki a tököm kíváncsi egy pasira?
2021. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Sokan szeretnek párokat is nézni szóval hajrá
2021. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Én megnézném, de csak a fiúkát.Józsi bácsi 64F
2021. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Én azt mondanám, hogy először tanulj meg helyesen írni, utána gondolkozz ilyen fszssgokon:)

N

2021. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha mindketten szeretnétek szerintem egy próbát megér, legálább megnézni van-e erre kereslet
2021. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!