Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Ti szoktatok keretlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti szoktatok keretlen intim kepet kapni privatban random pasiktol?

Figyelt kérdés

Ma ram irt valaki, hogy nem akarnam e lesz**ni penzert, es elkuldte a peniszet melle...azota nagyon rosszul erzem magam..pedig a kerdesemnek nem is ez volt a temaja egyatalan, szoval nem ertem, hogy hogyan lehet valaki ilyen bunko. Amikor megnyitottam a kepet nem szamitottam ra, hogy egy peniszt fogok latni...


Amugy akik a p*cset kuldozgetik random lanyoknak keretlenul, azoknak mennyi lehet az ertelmi szintjuk..? Nem szoktam masokat sertegetni, de ezt most tenyleg komolyan kerdem.



2021. ápr. 23. 00:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam kapni es altalaban azonnal torlom az uzenetet es tiltom az illetot. Beteg allatok...
2021. ápr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt ra pelda de nem szamit mert nem jeleniti meg a kepet, csak a linket amit kuld az illeto, igy nem is kell megneznem. Termeszetesen tiltom az illetot azonnal
2021. ápr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen állat van,én azt tudom neked tanácsolni,ha első levélben,már látod a linket,tiltsd egyből a beteg embert.

F

2021. ápr. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Koszi a tanacsodat utolso! :)


Amugy tenyleg, az ilyen emberek nagyon undoritoak, remelem tobbe nem kuldi el nekem senki se a farkat keretlenul...

2021. ápr. 23. 00:34
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos pedig fogsz kapni.

Őszintén szólva én dumáltam itt sok csajjal már,és mindegyik hasonló sztorikat mesélt.

Nem értem ezeket az embereket,miért lett ez pont itt ekkora divat,de az tuti,hogy nőt egyik se kap.

Voltak nekem is erotikus tartalmú beszélgetésem itt is,és ezekhez a dolgokhoz sok időnek kellett eltelnie,és akkor sem kèretlenül,mentek a képek oda-vissza.

Tehát a lényeg,hogy lesz még ilyen neked is.

3-as voltam

2021. ápr. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Oh, hat akkor fel kell keszulnom majd a kesobbiekben rajuk...fuj..>,<
2021. ápr. 23. 00:50
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Most kaptad az elsőt, eddig nem neteztél? :o Tökmindegy hogy Fb, insta, vagy bármelyik társkereső vagy éppen GyK, azon csodálkozom hogy még csak egyet kaptál. Más olyan "szerencsés" hogy napi féltucatot kap.
2021. ápr. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen, ez az elso... ,.,"
2021. ápr. 23. 01:09
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én az a fajta vagyok akinek bejönnek az ilyen fajta képek, de én eddig a kb 5-ből 2-őt olyan vállalhatatlannak találtam hogy fél óráig sírtam a röhögéstől.

Mindenképp a kék budiülőkés ipse viszi a pálmát :DD

Sokat segít amúhy ha kiírod, hogy nem ismerkedsz, én azért kaptam keveset a preferenciám ellenére (meg mert ha tudják hogy bűn ronda az ember nem dobják be a csalit, általában mindig reklamozom hogy az ocsmányságom okán nem lesz kölcsönös a dolog).

Amúgy ne vedd fel az ilyet, nem arthatnak neked, magukból csinálnak hülyét ha erre pazarolják az időt.

2021. ápr. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
"Kek budi ulokes" XDDD
2021. ápr. 23. 02:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!