Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak, van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, van olyan vágyatok, hogy legalább egyszer az életben "meg legyen" egy fekete lány?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg szexeltetek már fekete bőrű lánnyal?
2021. ápr. 23. 10:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyszer én is kipróbálnám bár nem jönnek be különösen, csak azért kíváncsi vagyok.
2021. ápr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kötözködés nélkül, de 1-es az "latina", ha nő, tudod az "o" végződés az hímnevet jelöl, de egy latinával én is kipróbálnám de nem csak a szexet, akkor talán jól megtanulnék spanyolul:) Fekete lánnyal már voltam nem volt nagyon maradandó, főleg hogy ő még európai pasival nem volt és nagyon tartózkodó volt, ráadásul sajnos a képeken vékonyabbnak látszott mint a valóságban, és az nagyon idegesítő volt hogy míg ott feküdt mellettem a telefonját akarta nyomkodni..
2021. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít a külső. Legyen bármilyen csak szeressük egymást.
2021. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12 eszerint prosti volt.

Igen, engem is mindig rendkívül vonzott a gusztusos, világítóan rózsaszín punci a sok olajosan fénylő fekete bőr között.

2021. ápr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Covid előtt egy afrikai országban volt munkám majdnem egy évig, nagyon könnyű volt az ismerkedés mivel ugye fehér pasiként hajtotta a lányokat a kíváncsiság, meg egyéb tényezők. Az a baj hogy észnél kell lenni mert sok a nemi betegség és vigyázni kell hatványozottan. Viszont a lányok csodálatosak, odaadóak és bírják a strapát az ágyban.
2021. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Irigyellek, #15!
2021. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!