Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha szájjal elégítettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha szájjal elégítettek ki a pasit, akkor bent tartjátok élvezésnél vagy kiveszitek? A végén lenyelitek vagy kiköpitek?

Figyelt kérdés
Melyik szeretitek jobban, kiveszitek és kézzel élvezésnél nézitek ahogy kilő, vagy engeditek szájba és végig rajta vagytok majd szépen kiveszitek és nyelitek is le vagy esetleg zsepibe kiköpitek?
2021. ápr. 23. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én bentartom végig, kicsit még csinálom utána szájjal (ha tudom, hogy szereti a másik) és lenyelem. Szerintem kiköpni elég prosztó dolog. Fordított helyzetben nem esne jól, hogy mondjuk folyamatosan köpköd nyalásnál (elég intenzív vagyok).

Nem kérek privit. 24/L

2021. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Én is benn tartom és lenyelem.Nem szabad pocsékolni a drága nedűt.
2021. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Benn tartom végig, lenyelem, és utána levezetésnek finoman csinálom még egy kicsit. Szeretem a párom, így nekem ez alap. Sokkal egyszerűbb is, mint kiköpni, nálam természetes része a szexnek. És a férfiak is eleget nyelnek orál közben, szóval ez kölcsönös.
2021. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Csak gumiba szopok.
2021. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bent tartom, lenyelem - egyrészt imádja, másrészt csak macera lenne törölgetni, illetve kiköpni, olyan illúzióromboló... nekem ez így alap.
2021. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
bent tartom, lenyelem, próbálom torokra, mert szörnyű íze van
2021. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lenyelem.L
2021. ápr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Épp ahogy szeretné. Volt amikor azt kérte, haggyam kifolyni a számból a farkára.
2021. ápr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mint a 6, próbálom torokra az állaga miatt, nagy része oda megy gyors lenyelem, ami még kön utána az már nem olyan sok. De ez csak akkor ha térdelek pl.
2021. ápr. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!