Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felizgatnak az idosebb ferfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felizgatnak az idosebb ferfiak, de a valo eletben nagyon zavarban vagyok toluk es elkezdek panikolni ha a kozelemben vannak, miert van ez?

Figyelt kérdés
Ezt most azert irom, mert tegnap kellet egy pszhichiater ferfival beszelgetnem, de nagyon ideges es zavarban voltam, de kozben meg valamiert kicsit felvoltam izgulva es nagyon furan ereztem magam, es nagyon remegtem...szerintetek nagyon gaz vagyok? Egy pszhichologus ki tudna gyogyitani ebbol a gatlasosagbol? Hogy ne az jusson eszembe egy ferfirol amikor ra nezem, hogy biztos milyen perverz lehet..? Es hogy ne jojjek ennyire zavarba toluk?

2021. ápr. 23. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
és? sokan vannak igy,nem kell kigyógyulni...
2021. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
nem volt erőszak a családban vagy akár a közeledben?
2021. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez miert fontos?
2021. ápr. 23. 21:04
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
mert idióta,ne is törödj vele..
2021. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ne idiotazd le, csak segiteni szeretett volna, amugy sem irt semmi olyat, hogy le idiotazd..egyebkent, koszonom mindkettotok valaszat!
2021. ápr. 23. 21:29
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem semmi gond nincs azzal,hogy vonzanak az idősebb palik.

Gondolom nem olyan izgat aki a nagypapád lehetne, amúgy is a szexben,a vonzalom a fontos,nem a kor.

A gátlasosságon pedig lehet javítani, főként ha olyan a férfi,aki ebből ki tud "gyógyítani"🤭😉

F

2021. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ah ertem utolso, koszi nagyon a valaszodat! :)


Nem, 40 ev felett mar picit fura lenne, nekem az mar egy picit idos

2021. ápr. 23. 21:34
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Pedig ott is találni normális és csak alig perverz Daddyt 😜
2021. ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezért mondtam,hogy nem kell ezért semmilyen orvosi segítséget kérned,ez teljesen normális dolog.

És nem egyedi,amit te érzel.


6-os voltam.😉

2021. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszii!
2021. ápr. 23. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!