Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meztelenül alvás vélemények/st...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Faluvégi László kérdése:

Meztelenül alvás vélemények/story-k?

Figyelt kérdés
Milyen lehet meztelenül aludni? előnyök/hátrányok? Meg mit tuttok róla mondani.

2021. ápr. 25. 13:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Nincs benne semmi különleges. Úgy szoktam aludni. Jó érzés, semmi sem korlátoz, szorít. Egész testemen érzed a takarót

Az egyedüli hátránya (számomra legalábbis), hogy nincs rajtam gatya, így ha spontán merevedesem van, akkor hátra csúszik a fityma és lankadas után is ott marad.

2021. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Milyen lehet? Ummm próbáld ki?:D

Én mióta nem szüleimmel élek, meztelenül alszom. Sokkal komfortosabb, elvileg egészségesebb is. Sokka jobban alszom így. Hátránya szerintem nincs is

2021. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
#2: ja nő vagyok szóval lehet a férfiaknak van olyan hátrány amit az első írt, nekem nincs semmi:)
2021. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Vállald be Laci!
2021. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld ki. Nincs veszteni valod.
2021. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
28%

Fiatalabb koromban anyuval aludtam,mert felújítás volt, máshol nem tudtam aludni.Bátyám nem engedte hogy vele aludjak..Nyáron emlékszem bugyi nélkül, kis alvós pizsamában, ilyen női, szoknya szerű.

Már éjszaka kitakarózott, full láttam neki a punciját, meg mindenét.

Jajj azok milyen szép idők voltak.

2021. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
nálam minimum bugyi, különben a nedveim ráfolynak a combomra L
2021. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Rendszeresen meztelen alszom. Kényelmes. Néha öcsém leskelődik poénból mikor behozza a reggeli kávét. 24L
2021. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Mindig meztelenul alszom sokkal jobb mint alsonaciban poloban vagy pizsiben
2021. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Meztelenül a legjobb aludni. Az első néhány alkalommal izgalomba jöttem tőle, ezért nehezen aludtam el, de miután rendszeressé vált, hamar hozzászoktam.
2021. ápr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!