Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM kedvelő lányok mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelő lányok mit szerettek benne?

Figyelt kérdés

Milyen vágyaitok vannak?

Mit szerettek benne?

Hány évesen jöttetek rá hogy kedvelitek?


2021. ápr. 25. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Azt szeretem benne, hogy teret ad a vágyaimnak, megkaphatom amire szükségem van. Főként fejben.

Kb 17 évesen jöttem rá

24 sub N

2021. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem nagyon sok és érdekes de egyben izgalmas vágyam van mint pl a szerepjátékok egyben, ugyanakkor az a tehetetlenség ami akkkor van a subnak, a megalázás és még sok egyéb.

Én kb olyan 14 évesen kezdtem érdeklődni iránta, de akkor természetesen nem alakult ki még ennyire mint most. Akkor még csak barátkoztam vele de nem próbáltam volna ki, most meg ezeket a vágyaimat élem jelenleg és imádom.


21Sub N

2021. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!