Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, spontán szex alkalmával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, spontán szex alkalmával mennyi előjátékot igényeltek?

Figyelt kérdés
Volt olyan barátnőm, hogy kicsit megsimogattam a punciját, megnyálaztam a péniszemet, és mehetett is. Ilyenkor extra szűk volt, de gyorsan benedvesedett, és nem fájt neki. Ő és én is gyorsabban elmentünk.
2021. ápr. 25. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha spontán gyors szexről van szó akkor nekem is elég amit leírtál, de amúgy normál körülmények közt hosszabb előjátékot preferálok. Nem azért, mert muszáj, hanem mert jól esik és élvezem. (Mivel én nagyon nedvesedős típus vagyok gyakorlatilag ha csak ezt nézem nem is kellene előjáték. Viszont nyilván nem csak az a funkciója ennek h nedves legyen a punci..)
2021. ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen spontán alkalom, akkor egy kis csókolózás, simogatás elég. Abban pont az a pláne, hogy gyorsan történik. De amúgy jobban szeretem én is ha van rendes előjáték, én is szimplán azért, mert jól esik.
2021. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy kis simogatás szopás nyalás belefér helyzet adotságaitól függően
2021. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elég annyi, amennyit írtál, és nem is vágyok többre.
2021. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Boven eleg
2021. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azok a lányok akikkel én voltam mindig sokat igényeltek, de az nagy méret miatt vilt
2021. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezt a húzzuk-halasszuk, meg nyújtsuk a rétestésztát dolgot....
2021. ápr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Volt olyan barátnőm, aki sosem igényelte a hosszú előjátékot ami max 1-2 perc volt hogy jó nedves legyen, inkább 2 menetet egymás után, vagy 2-3-4 szexet naponta.
2021. máj. 24. 08:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!