Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogy szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy szeretitek a nyalást?

Figyelt kérdés

Csak a csiklód nyalják? Húzza szét a puncit és a lyukat is?

Kort is írjatok légyszi


2021. ápr. 25. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Is is
2021. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

Sehogy

Kor

2021. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Szeretem ha a nyelvét belém dugja, amilyen mélyen csak tudja <3

De elélvezni úgy tudok, ha a csiklómat nyalja és közben ujjaz.


Kort

2021. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak csiklo es nem szeretem ha szethuzzak 😐
2021. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csiklóra koncentráljon 90%ban. A feldugott nyelv furcsa, inkább kihagyom. Ha már ilyen lelkes, egy ujját helyezze fel.
2021. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csiklót nyalja. Néha elkalandozhat a nyelve a hüvelyhez, jól esik, de a lényeg a csikló. A nyelv feldugást nem szeretem, az ujja jöhet.
2021. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy
2021. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utálom, ha nagyon széthúzza, vagy megkér, hogy húzzam szét. És Jobban! Nahh abba is hagyattam vele. Teljesen jól elérhető lábterpesztéssel minden, ami nyaláahoz kell.

Olyan, mintha közölné, hogy felesleges darab van a puncimon. Ha zavarja, szpjon faszt azon nincs nagyajak.


Ha en kitanultam a fszszopást es nyilatkozta is, hogy mesteri fokon szpok, akkor igyekezzen már ő is!

Kirúgom a rosszul nyalót, mert nyalni nem nehéz, aki rosszul nyal, az csak azért, mert lusta, felszínes, önző.

A szexben kezdő, az más kérdés, azokat nem hibáztatom.

Hanem akik már 10-20 éve élnek nemi életet, es mégsem tudnak nyalni. Tess?!

Lehet lepontozni, de jobban érdekel, hogy okuljon az, aki ezt olvassa, és még nem nyal jól. Rúgtam ki "érett" pasit azert, mert rosszul nyal, pedig volt bőven ideje megtanulni a korából kifolyólag. Csak önző volt hozzá.

Arról meg aki kijelenti, hogy nem szeret nyalni, nem is beszélek. A nem szeret-ig elég mondania a mondatot.

2021. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen nagyon fontos a nyalás és ujjazás!

Az egyik nőnek ez a másik nőnek az!

A csikló nyalogatása és szopása!

Hami és nyami!

😜😜😜

2021. nov. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!