Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fekete borueknek tenyleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fekete borueknek tenyleg surubb/erosebb a fanszorzetuk?

Figyelt kérdés
Es mennyi igaz abbol hogy gyakrabban hagyjak meg szorosre ott lent ?

2021. ápr. 25. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Mindenféle szőrzetük erősebb valószínűleg, tekintve, hogy még a fehérek között is erősebb azoknak, akiknek sötétebb. De arról nem tudom, van-e statisztika, hogy hányan borotválják.
2021. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kreol bőröm van (nem vagyok roma származású), nekem fekete, de nem sűrűbb, mint másnak, ritkabb, mint egy afroamerikainak pl.

Már a borosta is zavar, úgyhogy nem hagyom meg

2021. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat meg irhatgok! Igen Inkabb afroamerikaiakra ertettem a kerdest vagy esetleg kreol borure
2021. ápr. 25. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nő vagyok, de azt el tudom mondani, h a sötétbarna/fekete szőr alapjáraton erősebb, mint a szőke. Nekem kreol bőröm van (szintén nem roma származású vagyok) és nekem is erősebb a szőrzetem. Ez igaz a férfiakra is. Az h ki mennyire hagyja meg, teljesen változó, nem függ a származástól vagy a szőrzet erősségétől
2021. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A skandináv is kifejezetten szőrös embertípus, csak rajtuk kevésbé tűnik fel.
2021. ápr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 jól írja, nekem is nőként erősebb és hasonló vagyok. Egy négerrel beszélgettem, ő borotválta, már egy ideje ismerem.
2021. ápr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!