Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik egyáltalán olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán olyan férfi akinek tényleg hatalmas a libidója, vagy mindegyiknek csak a szája nagy?

Figyelt kérdés

Akárhányszor ismerkedtem férfiakkal, mindegyik azt mondta mikor szexre terelődött a téma, hogy ők minden nap igénylik a szexet, akár naponta többször is. Mégis most 33 évesen elgondolkodtam hogy soha életemben nem volt olyan párom aki a heti egynél többet igényelt volna.

Férfiak, most itt névtelenül, arctalanul lehet vallani, tényleg mind eltúlozzátok a dolgot ismerkedésnél? Valahogy férfiasabbnak tűnik ha azt mondjátok hogy naponta igénylitek, miközben nem?

Az a helyzet hogy ez így csalódás, mert ha eleve ismerkedésnél megmondaná a férfi az igazat, akkor úgy mennék bele, hogy tudjam mire számítsak, és akkor elfogadnám, de így sokkal rosszabb hogy teljesen más a dolog a valóságban, mint amit állítanak magukról.

Nők véleményére is kíváncsi lennék, ti is ezt tapasztaljátok?

Egyetlen barátnőmmel beszélgettem erről, nála még rosszabb a helyzet mert ő házas, és állandóan könyörögnie kell a férjének hogy legyen már valami. Havi egyszer sikerül is rávennie.

Én nem szoktam könyörögni, elfogadom a heti egyet és nem hisztizek ezen, de nekem ez nagyon kevés.

Ha legalább egyetlen olyan tapasztalatom lenne egy exről akinek tényleg magas lett volna a libidója, de egyetlen ilyennel sem volt dolgom.


2021. ápr. 26. 23:31
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Nekem is az a tapasztalatom, hogy valójában sokkal ritkábban kívánják a szexet, mint mi nők. De az is igaz, hogy van olyan, aki napont többször nem tud teljesíteni akármi van. Nekem simán beleférne naponta többször is. De úgy látszik a férfiaknak csak a szája nagy :D
2021. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Átlag heti eggyel mi is elvagyunk. Fáradtan jön haza, fizikai munkát végez. Ha kezdeményezek, azonnal reagál, ezzel nincs probléma. Ő is kezdeményező, de az az igazság, hogy én is megvagyok a heti eggyel.

Annak idején neki is nagy volt a szája;)

2021. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!