Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan éred el, hogy a csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éred el, hogy a csaj beadja a derekát, engedje magát és lefeküdjön veled?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Úgy teszek, mint akinek nem ez a célja. Ezt kajálják.
2021. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Úgy, hogy nem kihasználni akarom, nem azzal a szándékkal közeledek felé, hogy jól megdugjam, hanem őszintén, és azért, hogy a barátja legyek, ő meg a barátnőm. Ez elindít egy természetes folyamatot, aminek a végén nem "beadja a derekát", hanem közös akaratból szeretkezünk egy jót.
2021. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szimpátia, bizalom, vágy ébresztésével - ebben a sorrendben. Ezek nélkül nem fog menni, szóval kezd az elsővel.
2021. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2%

Ha elfelejtkezel róla, letiltod, elküldöd, akkor nem érti és jönni akar, hogy miért nem ő az...

Le se sz*rnak, ha kedves vagy és figyelmes...

Szerelmes vagyok nagyon, kedves és figyelmes vagyok, igyekszek, nem tudom megállni. Ez vagyok.

2021. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatot is szeretnék az mellet, hogy lefekszik velem.
2021. ápr. 27. 13:58
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Én megtanultam "nőül". Nem árt, ha tudod, férfi és nő gondolkodásmódja, lelkivilága ég és föld. Férfiaggyal megérteni egy nőt lehetetlen küldetés. Hiszen már az agyunk elépítése is különbözik!
2021. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
beszélgessetek és nyerd meg magadnak ... ezt miért kell külön elérni ? miért nem lehet megvarni hogy közös legyen a vágy és ne banja meg a lány hogy éppen részegen vagy kényszer alatt lett megdugva ....
2021. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Előveszem a tárcát
2021. ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 exronin ***** válasza:
100%
Amíg úgy gondolod, hogy a nők "engedik magukat" addig ne probalkozz ilyesmivel.
2021. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!