Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire negatív egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire negatív egy férfi szemében, ha a partnere mindent megtesz az együttlétek alatt?

Figyelt kérdés
(35+os férfiaktól várom a válaszokat főként, de nők tapasztalataira is kíváncsi vagyok.)
2021. ápr. 27. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

örömmel veszem


44/F

2021. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Én ilyen nő vagyok és az a tapsztalatom, hogy sok pasi ezzel 'visszaél'. Ha már az elejétől kezdve mindent megadsz neki, természetesnek veszi és sokszor fordítva meg nem kapsz a pasitól semmiféle igyekezetet. Szóval nem igazán értékelik ilyenkor ezt. Míg ha úgy érzik hogy nehezen adod be a derekad és rá tudnak beszélni valamire amit korábban nem csináltál, akkor baromi hálásak érte...

Kiábrándító, de sajnos ez van. És ez nem csak szexre, hanem más dolgokra is ugyanúgy vonatkozik

2021. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. Köszi szépen a választ! Akkor visszaveszek -teljesen-.
2021. ápr. 27. 20:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy ha már megadtál neki mindent és most visszaveszel, még te leszel a sz.r hogy most mi történt miért nem vagy olyan mint voltál (mert már alapnak vette azt amit nyújtottál neki) esetleg azt mondja biztos csak megjátszottad magad mikor megismerkedtetek, aztán most kijött a valódi (prűd) éned..

Már kb ez csak rosszabb így:D

Imádkozz hogy normális a pasi és tudja kezelni és értékelni, ha nyitott vagy az ágyban

2021. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent megadok a barátnőmnek (minimum 1-1 az orgazmusok aránya) és ezt ő is megteszi nekem.
2021. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 mikeXxX ***** válasza:

Ha valakinek ez negatív dolog akkor azt hagyd is a francba !

2# Ha valaki ezzel meg visszaél akkor az egy egoista pöts más normális embert kell keresni szerintem! 41f

Ui: Negatív nő kerestetik😆!

2021. ápr. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Negatívnak nem negatív számomra, ugyan úgy megteszek mindent én is, a szex kölcsönös öröm szerzésröl szól!

F

2021. ápr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2021. ápr. 28. 17:50
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem negatív. Az a lényeg, hogy találkozzanak az elképzeléseitek. Meg valamennyire ki kell ismerni a partnered, hogy meddig mehetsz el nála. Lehet, nem vágna jó pofát, ha a kutyádat is behívnád:)

Egy normális férfi örülni fog a bevállalós nőnek, és ő is mindent meg fog tenni a boldogságodért. Mondom, ha találkoznak az elképzeléseitek, vágyaitok, tökéletes lesz a kapcsolatod!

2021. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9/9

47F

2021. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!