Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak akkor is maszturbálnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akkor is maszturbálnak ha eleget szexelnek? miért?

Figyelt kérdés
Tegnap beszéltünk erről a pasimmal és kérdezte tőlem, hogy én milyen gyakran csinálom magamnak. Mondtam, hogy nem szoktam. Tényleg nem szoktam mióta rendszeresen szexelünk, minimum 2 naponta. Ő meg aztmondta, hogy heti párszor csinálja magának. De minek ha elélvez szex közben? Mert nyilván elélvez :D
2021. ápr. 28. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Ez a pasiknál más. Nehéz ezt női aggyal felfogni:D csak fogadd el h csinálja és kész, ebben nincs semmi. Nem azért van mert nem vagy elég vagy nem jó a szex, szóval csak nyugtázd az egészet:D

N

2021. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyrészt sokan naponta többször is kiverjük, de legalább napi egyszer kell üríteni, attól függ, ki mihez van szokva. Másrészt más érzés mikor lánnyal szexelsz, és más érzés, mikor magadnak kicsapod.
2021. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem is más, de a szex jobb, szóval ezért nem értem.
2021. ápr. 28. 14:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Más inger, csak magával foglalkozik olyankor, gyors megkönnyebbülés. Ha nincs hatása a szexuális életetekre és nem szex helyett masztizik,akkor nincs ezzel baj.
2021. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Más érzés. Maszturbálásnál erősebb az orgazmus.
2021. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem sokkal gyengébb az orgazmus, de egyszerűen egy másfajta érzés. nyilván minél több a szex, annál ritkábban nyúlok magamhoz, de szuper jó szexuális élet mellett is szoktam időnként.
2021. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem mert más milyen a kettő és amikor csak magának csinálja akkor sokkal jobban arra tudd koncentrálni és el tudd lazulni. Olyankor nem kell veled is foglalkoznia és így minden úgy zajlik ahogy ő élvezi.
2021. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, férjem nem maszturbál, csak ha megvan. Elmondàsa szerint nincs mi jöjjön. Mondjuk mi napi egyszer lefekszünk.
2021. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem. Csak nagyon ritkán esik meg, ha a szex valamiért huzamosabb ideig (egy napnál tovább) kimarad esetleg.
2021. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szexelek eleget sem. Van hogy két hetente tudok csak szexelni és akkor sem kezdek el maszturbálgatni.
2021. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!