Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, melyik srác tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik srác tetszik nektek a legjobban ezek közül?

Figyelt kérdés

(Internetes képek)


1. [link]


2. [link]


3. [link]


2021. ápr. 28. 16:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem a legjobb kép Vecsiről, szerintem ő alapból helyes, de itt nem tetszik annyira. A második egész helyes, de nem az ideálom, meg nem is szeretem Shawn Mendes-t, de a harmasik nagyon nem tetszik, szerintwn is kicsit homis. De ha választani kell akkor a második.
2021. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Arcra a második, testre a harmadik. Egyébként az első kettő nagyjából hasonló fizikailag, csak a kettesnek szálkásabb a hasa és a barna bőr meg a jobb világítás előnyösebbnek mutatja.
2021. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Kedves #20-as válaszoló:


Szerintem az elsőnek is jó teste van, csak rossz kép van róla.

Itt például már megvalósul az általad kívánt kombináció:


[link]


[link]


[link]

2021. ápr. 28. 20:15
 24/28 anonim ***** válasza:
Igy nezve johet alam o is :D
2021. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Kedves 24-es!


Nem hinném, mert ezek régi képek róla, ma így néz ki:


[link]


Ez azt hiszem egy pár napos vagy hetes kép róla

LOL

2021. ápr. 28. 20:46
 26/28 anonim ***** válasza:
Döntsd már el, hogy milyen külsejű képet mutatsz róla, ha már a külsejéről érdekel a véleményünk.
2021. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Elsőt ismerem, ezért ő kiesik. A második nyàlas arcú, de testre az tetszik a legjobban. A harmadik olyan, mint egy aktív meleg pasi és túl van gyúrva nekem.
2021. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

3. Olyan kis helyeske, arcra hasonlít egyik exemre. Szetintem nem néz ki homokosnak :D

2. Is jó pasi.

Első kicsit sem az esetem.

Szóval leginkább a 3.


45/n

2021. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!