Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Volt veletek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Volt veletek olyan, hogy megsajnáltatok egy visszahúzódó lányt, és kedvességből lefeküdtetek vele?

Figyelt kérdés

Én pár éve egy nyaralás alatt ismertem meg egy kedves lányt, aki egy közös szaunázás alkalmával elpanaszolta, hogy 18 év alatt még senkivel sem smárolt. Végül kedvességből és szánalomból csókolóztam vele, meg volt egy kis tapi is, de nem folytathattuk, mert mások is bejöttek a kabinba.

Érdekel, hogy történt-e valakivel hasonló szexel együtt is.:)



2021. ápr. 29. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen nem létezik.
2021. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Én velem volt ilyen, de utólag már bánom hogy megtettem.
2021. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ha valaki ilyet tesz át gondoljon már arra, hogy a lány ettől kicsit sem lesz boldogabb. Sőt bele éli magát az egészbe, mert azt hiszi szereted, közben csak megsajnáltad...
2021. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Hű de hatalmas nagylovag vagy, ennyi erővel a wc-n is lehúzhatnád magad, nem neveznélek férfinek.. Én ha valakivel együtt vagyok akkor az nem szánalomból van, szeretnéd hogy veled is így bánjanak? Akkor viselkedj csak így az emberekkel, és kamatostul visszakapod..
2021. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Oldfire ***** válasza:
49%
Lányoknál viszont, tudom, hogy előfordul.
2021. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
A lánynak is sok esze volt, szánalomból biztos nem engedném csak úgy bárkinek, hogy megcsókoljon... Egyébként pedig azt mondják, hogy a félenk lányok ilyen téren, zárt ajtók mögött pont az ellentetei annak, mint amit mások felé mutatnak.
2021. máj. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!