Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire nehéz 23 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz 23 évesen idősebb nők figyelmét felkelteni?

Figyelt kérdés
28-35 közöttiekre gondolok. Hol lehet velük ismerkedni? Egyáltalán úgy mond fiatalabbként fel lehet kelteni az érdeklődésüket? Badoon volt többször, de találkozás előtt eltűntek.

2021. máj. 1. 10:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Miért szerinted hol vannak?
2021. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
30 felett kezdenek lepukkanni a nők. Viszont 30-40 között még fontos a pasi egzisztenciája IS.
2021. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kellő magabiztonsággal, lazasággal, könnyebb felszedni őket, mint egy 20-25 éves csajt, aki még abszolút a toppon van. Én sosem buktam az idősebb csajokra, de munkahelyemből adódóan sikerült ismerkednem 35 év körüli nőkkel, többel is. Az egyiknek baromi jó teste van, és kellett egy kis idő, amíg megtaláltuk a közös hangot, de egy idő után tudtuk mindketten, mit akarunk, főleg ő, dugni. Életem egyik legintenzívebb szexuális élménye volt. Persze gond volt, hogy nem tudtam azt megadni neki, amit egy érett, tapasztalt nőnek illene nyújtani, de így is jó volt. Mondjuk félig-meddig beismerte, hogy kezd már kicsit bepánikolni, ketyeg az óra, és ezért éli ki magát amíg még jó csaj. Sokan gondolkoznak így, szóval nem nehéz felszedni őket.
2021. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem nehéz, ha jóképű vagy, udvarias, vicces akkor biztos sikered lesz az idősebb nőknél is!

Sokan szeretik sztem az idősebb nők a fiatal pasikat.

Most már élőben is nyomhatod!

22l

2021. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
#2 Mert a férfiak ilyenkor ereik teljében vannak ugye?
2021. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben a korosztályban nehéz, mert az ennyi idős nők többsége inkább komoly kapcsolatot keres és egy 23 éves túl fiatal nekik.

Ennek ellenére én 22 évesen ismertem meg egy lányt, aki 26 volt akkor és volt egy hosszú kapcsolatunk. Aztán 24 éves korom körül is lett egy 29 éves barátnőm. De azt gondolom, hogy inkább 40 körüli nőkkel lehet jobban ismerkedni ilyen 25-30 évesen, ilyen sokkal többször volt nekem is.

2021. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
olyan kis cukik vagytok. :) most mindenki elmesél egy szupi kis sztorit.
2021. máj. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem nehéz. Nekem huszonévesen 30 körüli nőim voltak, néha idősebb is. A lényeg a jó szöveg, udvariassá, jó kiállás (nem kell Ryan Gosling arc), humor. Mindig nálam idősebbek voltak a barátnőim. Érettebbek, nyugisabbak, tudják mi kell a testnek, léleknek.
2021. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ÉLET. Oda kell menni hozzájuk, és beszélgetést indítani. A BOLT egy ideális vadászterület. Segíteni, levenni a polcról, megkérdezni, hogy ismeri-e az X terméket, mert a beteg anyukád helyett mosol éppen, segíteni kitolni a kocsihoz a kosarat,...
2021. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mulatok azon, hogy egy 35 éves nőt idősebbnek titulálják. Az idősebb 60-nál kezdődik.
2021. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!