Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan igazságtalan az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan igazságtalan az élet, hogy aki nekem tetszik, annak én nem, akinek meg én, ő meg nekem nem tetszik? 23/L

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mert az élet igazságtalan:)
2021. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még sose volt kapcsolatom és szűz vagyok.
2021. máj. 1. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Néhány évtizedes tapasztalatom alapján állíthatom, hogy igazad van! F.
2021. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg ez van. Vagy nem veszem a jeleket, amit küld a csaj akinek bejövök, és olyanhoz megyek, akinél majd pofára esek. 🥺
2021. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem biztos, hogy igazságtalan, lehet h csak olyan típus az ember, hogy csak az kell neki akiről tudja, hogy nem kíváncsi rá. Egyszer elmentünk bulizni egy baráti társasággal, azelőtt úgy tudtam egyáltalán nem jövök be az egyik csajnak és aznap este úton a szórakozóhely felé szóba hoztam, hogy én ma nem fogok csatlakozni a nagy csajozásokhoz, szimplán jól fogom érezni magam de a csajokkal nem foglalkozok. Ez az érdektelenség felkeltette a lány érdeklődését és egész este nyomult rám.
2021. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem bejönnél, már csak a kérdés alapján is!
2021. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szokj hozzá, kedves kérdező , sajnos ilyen az élet 🤷
2021. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Azért, mert parancsra nem lehet szeretni. Őneki pedig nem téged dobott a gép.
2021. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindig az kell a legjobban akit nem kaphatsz meg. Pont az elérhetetlensége teszi őt vonzóva. Az hogy számodra elérhetetlen. Lehet hogy amúgy elmegy fűvel-fával, csak téged néz bokornak. Szerintem ez egy lecke, tanmese, kötelező megtapasztalás az életben mindenki számára. Rajtad áll hogy hogyan teszed túl magadat ezen. Közben lelkileg nagyon nagy mélységeket élsz meg, szerintem ez a lényege az egésznek. Már ha tényleg van értelme az életnek és nem csak belemagyarázom a saját fa$zságaimat.
2021. máj. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!