Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen érzés amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen érzés amikor anál után folyik ki a sperma a popsitokból?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 05:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem lehet tiszteletben tartani mások szokásait.

Semmi nem igazolja a rejtett homoszexualitást.

2021. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
85%
20, köszi szépen, ez egy korrekt és alapos válasz volt.
2021. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
87%

#20 vagyok és még kiegészíteném pár dologgal, köszönöm a támogatást:)


Egyrészt ez nem csak két légből kapott, kiválogatott tanulmány, hanem a sok száz közül az elsők, amik szembe jöttek.


Érdekes lenne még megnézni azt, hogy az anál életkorral való elfogadottsága hogyan változik. Józan paraszti ész alapján az idősebbek kevésbé fogadják el, hiszen régebben ez egy jóval tabubb téma volt. Ezért érthető, hogy miért annyira elfogadhatatlan téma ez sokaknak.


Manapság sajnos viszont sok a megmondó ember, akinek viszont nincs érdemi tapasztalata az análban, és csak haszontalan, kötekedő választ tud írni. Nem értem, hogyha az anál ellenes rögeszménkhez ennyire ragaszkodunk, akkor miért nem tartjuk be a régi szokást és maradunk kussban, ha nem minket kérdeznek?


19L

2021. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
7%
Csak a kisf*szúak csinálják análba... Nekik nem szorít eléggé a p*nci.
2021. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
17%
Mint a fosas, nen folyik ki,ki kell nyomni
2021. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
24%
" 15/25 .... válasza: Nincs benne a káma szutrában, én olvastam az eredetit." Elárulnád, hogy milyen nyelven olvastad??? Tudod! AZ EREDETIT:-) (Vagy politikus vagy, akik tudvalevöleg folyamatosan képesek hazudni?)
2021. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
77%
nem sok olyan válasz érkezett, ami kielégítette volna a kérdező vágyát sztem.... :D
2021. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
81%
Volt már barátnőm akivel análoztam és olyan is akivel nem, nincs ebbe semmi b*ziság, nem pasit dugsz meg hanem csajt.. Sőt, még orális szex is létezik.
2021. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!