Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem kiábrándító, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem kiábrándító, ha egy férfi már az ismerkedési szakaszban a szex témát erőlteti?

Figyelt kérdés
Annyira érződik hogy csak szexet akar minél hamarabb, hogy emberileg és férfiként is hatalmasat zuhan a szememben, kiábrándulok, és többet találkozni sem akarok az illetővel, de beszélni sem akarok vele soha többet. Másoknak is kiábrándító az ha az ismerkedési szakaszban a férfi folyton minden beszélgetés alkalmával felhozza a szex témát?
2021. máj. 2. 10:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak neked
2021. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És akkor még az illető el is várná hogy "mutogassam" magam neki. Hihetetlen!
2021. máj. 2. 11:00
 3/16 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam ilyen. Ez zavarja a nőket? Akkor én jól jártam így. Igaz, a szex témát később is a lány hozta fel mindig, ez már talán a ló túlsó oldala lehet.
2021. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem hozza fel a szex témát, akkor meg barátzónába kerül.
2021. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem csak neked az. Vicc, hogy előbbakarja tudni, hogy mit szeretek az ágyban, mint a kedvenc színem:D az ilyeneket azonnal offolom (ha mondjuk előtte elmondtam hogy komolyat keresek) Normális pasi nem fog így kommunikálni, rólad akar megtudni minél többet, megismerni, találkozni stb. Nem a baszás kell neki és nem csak arról tud beszélni.
2021. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4-es ha valaki már az első héten a szex témát nyúzza minden beszélgetés alkalmával az látod a barátzónába sem kerülhet mert arra is alkalmatlan!
2021. máj. 2. 11:14
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik véglet sem jó. Az a jó, ha pont addig fesziti a húrt amig még izgalmas marad, de nem lépi át a határt még az elején. Sok férfitársamnál látom, hogy rögtön akar mindent, hiába mondom pedig hogy kis türelem csodákra képes. A nők ia ugyanúgy akarjak, sőt még jobban is, csak nem így.
2021. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Így van. Ráadásul mi nők totál csak egy tárgynak érezzük magunkat ha már az ismerkedéskor a szex a téma, és én arra gondolok hogy vagy impotens az illető és a dumájával kompenzál, vagy hogy elmebeteg, és hogy miért nem megy prostihoz?
2021. máj. 2. 11:22
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
#6 Épp ellenkezőleg. Már az első napokban fel kell hozni a szexet. Aki nem hozza fel, az barátzónába kerül nálad is; aki felhozza, azzal meg az a bajod. Nem csoda, hogy egyedül vagy.
2021. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#9: fel lehet hozni és részben igazad is van, hogy fel kell, de nem mindegy a tálalás. Bele lehet fonni kétértelműen is a beszélgetésbe ami izgalmas lesz a nő számára, mert nem mondod ki nyíltan így agyalni fog, hogy arra céloztál-e, de játékosan letagadhatod és mar asszociiálni fog a szexre ha rád gondol. Így nem lesz barátzóna sem és izgalmas ia leszel, mondhatni mindkét oldal megkapja amit szeretne idővel. De ha csak nyomulsz, hogy b@sználak.. szerinted mennyire leszel érdekes a 25 millió másik ilyen szintű idióta napi 30 ezer privátja mellett?
2021. máj. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!