Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat céljából meglehe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat céljából meglehet ismerkedni lányokkal? 30/F

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg,már ha találsz hozzá lányt :))
2021. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kb 1 éve keresek lányt :)
2021. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen,meglehet.Nekem többször sikerült már.Csak nehéz :D A lányok máshogy működnek,mint a férfiak.De ugyanúgy vágynak a testiségre,és szeretik az élvezetet.

A férfi ösztönből megakar dugni minden nőt,a nő meg ösztönből elérhetetlennek,megkaphatatlannak akar mutatkozni.Jól ki van ez találva :D

2021. máj. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, csak nem egyszerű.

Én azt tapasztaltam, hogy előbb egy ismeretségi kapcsolat kell, abból könnyebb szexkapcsolatot alakítani. Ismeretlenül szinte lehetetlen.

2021. máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet igen, ha nem fiúkkal ismerkedsz.
2021. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2/5: Én szívesebben lennék valakivel, akivel kölcsönös szimpátia alapján ebben megegyezünk. (mint kur%val) és akkor fizetném annak az igényét és adnám neki havonta azt a pénzt, amit egyébként a prostira költenék.


Csak jó lenne találni ehhez megfelelő személyt, akivel elvan az ember.

És ha idő közben talál bármelyikőnk valakit, akivel komoly kapcsolatot akar kezdeni, akkor ennek sincs akadálya, de addig is ott vagyunk egymásnak, ha kölcsönösen akarjuk a másikat.

2021. máj. 2. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!