Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mennyire meritek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire meritek felvállalni a legtitkosabb, legperverzebb vágyaitok és fétiseitek a párotoknak/partnereteknek?

Figyelt kérdés

A párotok/partneretek hogy viszonyul az adott vágyakhoz/fetisekhez?

Így anonimban: mik azok a konkrét vágyak/fétisek?


2021. máj. 2. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Teljes mértékben, ezért is működik olajozottan a kapcsi.
2021. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
A 90%-uk nem meri sajnos, rettegnek hogy jaj mi lesz ha a pasim megtudja.. :)
2021. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem merem mert ő nem tűnik nyitottnak rá.
2021. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Én teljes mértékben ki tudom élni a szexualitásom párkapcsolatban, és anélkül is. Tehát fel merem vállalni, de egyébként nincsenek is olyan extrém vágyaim.
2021. máj. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
#4 Ma már a normális az extrém. :)
2021. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lassan körbe kezdem járni a témát, aztán ha nyitott, elmondom.

Szerencsére olyan barátom van, akinek szex közben is én vagyok az első, hasonló a szexuális érdeklődési körünk, úgyhogy nincs baj azzal, ha elmondjuk egymásnak.

2021. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 fökapitany ***** válasza:
85%
A nők 98% fosik elmondani,hogy mi a fenét akar. Aztán meg a pasi a hibád,ha nem találja ki....
2021. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akárkivel már nem szeretnék maradni, ugyanis nem tudom a fejemből kiűzni, fűt a vágy az erőszakosabb szex iránt a bdsm iránt szóval én mindenképpen felvállalnám már a legelején.
2021. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek anál és kakisfétise van, próbáltunk ezzel valamit kezdeni mert azért elég durva volt az hogy minden alkalommal gumilepedőt kellett cserélni és rengeteg szőlőolaj fogyott amit nehezen tudtunk utána kiszedni ha elfolyt. Úgy ezt az egészet teljesen elfogadtam sőt megtanultam élvezni is,főleg a pegging formát. Eleinte nagyon szégyelte, titokban tartotta csak az volt gyanús nekem hogy olajokat és bontatlan gumilepedőket, beöntéshez szükséges eszközöket találtam az ágyneműtartójában és sok sok törlőkendőt kidobálva a kukában.
2022. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!