Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek bejönnek azok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek azok a fiúk akik sok lánynál próbálkoznak?

Figyelt kérdés

Én utoljára kb 2 éve randiztam, azóta semmi nem volt. Nem tudom hogy csinálja más fiú azt hogy szinte hetente talál lányt ismerkedésre.

Nektek az olyan fiúk izgalmasabbak akik könnyen találnak lányt, vagy inkább hátrány mert nem tűnik megbízhatónak?

És mi a véleményetek arról az esetről ami velemm van, hogy 2 éve nem volt randim?


2021. máj. 3. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, tudod, nekem az jön be, aki legalkább próbálkozik.

Nem kell minden nőt leszólítani, vagy hetente váltani a partnmert, de azt sem várhatod, hogy ledobod a zseppidet, hátha felveszi neked egy szép lány.

Ismerkedni kell, és aki sokat próbálkozik,. annak a nagy számok törvéánye alapján hamarbb akad valaki.

2021. máj. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hogyan és milyen eredménnyel. Az igaz, hogy izgalmasak a csajozós fiúk, de az is, hogy megbízhatatlanok. Viszont abból, hogy valaki nem vsajozik, még nem következik az, hogy akkor biztosan lehet rá számítani.
2021. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Ember, nem az jön be nekik, hogy sok csajt szednek fel, hanem hogy az ilyen pasik magabiztosak, van sikerélményük, és dumával, magabiztonsággal simán megfűzik a legtöbb csajt.
2021. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem jön be aki minden csajnál próbálkozik. Szánalmas hogy sose jön össze neki semmi ezért fűn fánál bepróbálkozik.

Az se jön be aki hetente más csajt kúrogat. Elárulja hogy igénytelen az illető.

Nem gond ha 2 éve nem randiztál. Biztos volt valami oka. Én is mist léptem ki egy 3 éves kapcsolatból, kb elfelejtettem hogy kell randizni:DD

Lényeg h ne legyél ilyen visszahúzódó teszetosza valami, legyél férfi és akkor nem számít milyen rég randiztál

N

2021. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem abszolut nem jön be, mindig azokat találtam meg akik alig voltak vkivel és igy volt jó :-)
2021. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!