Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány olyan lány van itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány olyan lány van itt akinek inkább a magas vékonyabb srácok jönnek be?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok azt is írjátok le ha lehet

2021. máj. 4. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokan vannak, mert én is magas vékonyabb srác vagyok és most is van barátnőm és általában is az életben viszonylag sok lánynak szoktam tetszeni, viszonylag könnyen szoktam ismerkedni.
2021. máj. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az ilyen típus tetszik de nem ennyitől függ. A személyisége se mindegy, az öltözködése se pl meg még sok minden.
2021. máj. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek az ilyen testalkattal rendelkező srácok, de ahogy a 2-es is írta, sok minden más is fontos tényező. (haj, igényesség, stílus, személyiség)
2021. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem jön be a nagyon vékony de pl legjobb barátnőmnek igen.
2021. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek az ilyen tipusú srácok

19

2021. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. máj. 5. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!