Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik fleshlight műpuncit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fleshlight műpuncit érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Érdemes vagy nem, esetlet van ennél a márkánál jobb is? Olyanoktól várom a választ akinek van/volt.

2021. máj. 4. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Olyat vegyél ami melegíti magát, a hideg nem jó
2021. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Én csak a nevét ismerem, de én csináltam szivacsból egy műpinát. Egy kb. 100x100x150 mm szivacstömbbe sniczerrel vágtam egy lyukat 30mm körülit. Abba ha dolgozom vele, beleteszek egy vékony nylonzacskót tolok bele egy kis olajat, és már mehet is a dugás. A szivaccsal rá is tudsz szorítani. Sokszor basztam már, és ez nem az igazi, de szinte ingyen van. A szivacs régi ágypárnából volt. (tömb) Jó faszverést! Verted már ki kölcsönösen valakivel?
2021. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem irigylem azokat, akik szakszerű választ képesek adni... :)))
2021. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Én sem irigylem a szivacsos választ 😄
2021. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

3as

Szerencse, hogy te ilyen sikeres vagy.

2021. máj. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fleshlightos vagyok. Nagyon érdemes beruházni rá, nem fogsz benne csalódni. Minél változatosabb belsőleges kialakításút válassz. Szívesen segítek ha nem tudod eldönteni, hogy melyik legyen, vagy további információt szeretnél, de akkor írj privátot.
2021. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!