Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most komolyan hazudnom kell a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan hazudnom kell a lányoknak a szüzességemről?

Figyelt kérdés

Nem egyszer megtörtént az, hogy ismerkedtem egy lánnyal és kiderült, hogy szűz vagyok aztán hirtelen eltűnt mint a kámfor. Tudom lehet fura, hogy még szűz vagyok de akkor most erről hazudnom kellene, hogy összejöjjek egy lánnyal?


18/F



2021. máj. 5. 20:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nyugi normális csajnak még plusz is lesz, hogy ő a tapasztaltabb és megtaníthat téged"

Miért, olyan elő sem fordulhat, hogy a csaj is szűz? :D

2021. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy abban a korban vagy, hogy a pár évvel fiatalabb/korodbeli lányok még szintén szüzek. És a legtöbben félnek az első alkalom előtt, és szeretnének egy tapasztaltabb partnert, aki tudja mit csinál. Ez is lehet az oka, hogy érdekli őket ez. Ha alkalmit keresel esetleg, az meg szexelni akar, nem pedig tanítani. Egyébként egyáltalán nem vagy elkésve, és ez egy olyan téma, amiben nem szabad hazudni. Egyrészt úgyis kiderül, másrészt szexben fontos az őszinteség.
2021. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
#11 igazad van, bocsi a sajátomból indultam ki :D Ha szűz, az is jó, mert együtt megtapasztalni először is plusz. A lényeg, hogy semmi nem ciki, ha normálisa csaj.
2021. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én elsőnek normális kapcsolatra gondoltam, nem egyéjszakásra
2021. máj. 5. 21:02
 15/17 anonim ***** válasza:
65%
Én 18 voltam mikor elvesztettem, most kapaszkodj meg, a barátnőm pedig 20 volt és még ő is szűz volt. Nincs ebben semmi gáz, ha komoly kapcsolatot szeretnél, ahhoz komoly lány kell. Aki felszívódik miután megtudja hogy szűz vagy, jobb is hogy eltűnik. Ez nekik szarabb mert egy normális sráccal mint te, akár évekig boldogok lehetnének. De nyugi, jön majd valaki akinek te számítasz nem az hogy dugtál-e már előtte.
2021. máj. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azért rákérdeztem a barátomnál mennyi tapasztalata van. Az más kérdés hogy elhiszem e
2021. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már kell, neked még nem kell.


21F

2021. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!