Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM-szexhez sub lányokhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM-szexhez sub lányokhoz mit szoktatok használni kikötözéshez? Melyik jobb? Bilincs, kötél, szíj?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Közös megegyezés szerint. A bilincs vagy szíj már nagyobb bizalmat feltételez.


Én valami rózsaszín selyemmel kezdenék.

2021. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ok.
2021. máj. 6. 10:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A bilincset én nem kifejezetten szeretem, mert általában bevág (fájdalmat meg nyilván a partneremtől akarok, nem egy kiegészítőtől). A csuklókötözőt annál inkább szeretem. A kötél is jó opció lehet. A szín már csak azért sem, mert nem tartom túl esztétitusnak.
2021. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi
2021. máj. 6. 10:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bőr bilincs, illetve kötél. Fém bilincsünk is van, de mivel fájdalmas és nyomot hagy, csak akkor használjuk amikor nagyon gyorsan akarom "ártalmatlanná" tenni, szóval csak gyorsan hátrabilincselem a kezét.

A bőr bilincs nagyon kényelmes, órákat fél napot is el tud benne lenni..

2021. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi
2021. máj. 6. 15:15
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgymeg a fém bilincs az a bűnözők csuklójára való
2021. máj. 6. 15:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én valódi, fém bilincseket használok, mert ezt szereti leginkább a subom.

Gyorsan fel lehet tenni, gyorsan le lehet venni, izgalmas a hangja és esztétikailag sem utolsó.

Ja! Azt is szereti a subom, ha szorítja a csuklóját, vagy a bokáját.

Amíg nem voltak bilincseim, kábelkötegelőt használtam a lányokon.

2021. máj. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A bilincsnek az az előnye, hogy gyorsan lehet felrakni, ugyanez a helyzet a bőr szijakkal.


Nekem a kender kötél a kedvencem, de azzal van azért meló, ott inkább a kotozesrol szól a dolog akkor.


Szóval bármi jó, alkalom, hangulat és cél függő.

2021. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi
2021. máj. 8. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!