Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vakarjam le magamról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vakarjam le magamról a nőket? Mindegyik szexelni akar velem, de az én energiám is véges. Nekem is kell néha pihenni, de nem értik meg. 32F 💁‍♂️

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 18:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hivatkozz arra, hogy olyan sok nővel voltál mert ekkora alfa vagy, hogy elkaptál valami vackot, pl HIV-vírus. :) Problem solved.
2021. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

OK!

Ha én hazudok, akkor te is elhiszed?!

2021. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van zár az ajtón. Az tökéletes magányt biztosít!
2021. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%

🤣🤣🤣


Gondololom az 🦄 létezik.

2021. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Tesó, tökre megértelek.

De kidolgoztam egy jó stratégiát!

Mondd azt, hogy együtt elmentek Ibizára, vagy Dubaiba.. igazából mindegy hova, csak jó drága hely legyen. Nyomd a kezébe a repjegyet és mondd, hogy te fél nap késéssel mész, mert még el kell intézned pár dolgot, addig lakja be magát a hotelbe.

Ő elmegy, te meg itthon maradsz. Persze, fizeted a repjegyet meg a szállást, de egyrészt a fizuba belefér, másrészt egyszerűen megéri a nyugalom.

Arra figyelj, hogy egy városban csak 2-3 ilyen nő legyen és külön hotelben elszállásolva, nehogy találkozzanak. Ha mégis kedved szottyan valamelyikhez, pontosan tudod hol találod őket, és még várni is fognak rád.


Nehéz is az élet milliárdosként, nemigaz?:D

2021. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Állíts be ébresztőt. Amint megszólal, megszűnik a probléma.
2021. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!