Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hány évesen vásárolt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hány évesen vásárolt először kielégítéshez eszközt? És interneten vagy boltban vásárolt? És esetleg van-e ehhez valami kínos story?

Figyelt kérdés
Leginkább lányokhoz/nőkhöz szól ez..

2021. máj. 6. 23:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen vettem először, netről rendeltem egy kisebb fajta vibrátort, de nem volt egyszerű. 2 bankkártyám volt, az egyik anyáméhoz volt csatolva, azzal értelemszerűen nem akartam fizetni, a másik kártyát meg azon az oldalon nem fogadták el, úgyhogy máshonnan rendeltem meg, de ott drágább volt. Ráadásul postapontra sem tudtam rendelni, házhoz rendeltem és mivel anyám is pont otthon volt, beadtam neki valami kamu sztorit, hogy miért nem mondom el és mutatom meg, mit rendeltem.

Privátokat nem kérek.

2021. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen vettem először egy mini-vibrátort, netről rendeltem. Azóta már több mindenem van, de egyiket sem boltban vettem, rendeltem mindet. 24/L
2021. máj. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Egyébként ilyet sose olvastam sehol, nem is gondoltam, hogy már ilyen fiatalon beruháznak vibrátorokat meg dildókat.. Meg nem is láttam még ilyen kérdést ezért tettem fel igazából..
2021. máj. 8. 01:08
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

23 voltam, szakítás után nem akartam csak a szex kedvéért megfontolatlanul beleugrani egy kapcsolatba, ami talán nem jó nekem.

Jött velem egy barátnőm is, de csak mert kíváncsi volt milyen egy ilyen üzlet belülről.

De mentem volna egyedül is, nincs ebben semmi kínos.

2021. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!