Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit csináljak ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ha úgy érzem le akarok feküdni a barátommal de ha maszturbálok mielőtt találkozunk akkor nem?

Figyelt kérdés

Ha nem masztizik mielőtt találkozunk már lefeküdtünk volna?

Délután szokott jönni hozzám vagy én megyek hozzá 2-3 órára.

Azért nem tudom mert én még szűz vagyok, ő már nem.

19 éves vagyok lány

6 hónapja vagyunk egyutt


2021. máj. 7. 09:20
 1/8 anonim válasza:
100%
Más is van ezzel így, hogy gyakran fantáziál, ezzel meg azzal szexel meg elképzeli milyen lenne, és miutàn kielégült visszatér a normál ritmusba.
2021. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk ne maszturbálj mielőtt találkoztok? o.O
2021. máj. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem akarsz, mikor kivagy elégülve. 😄

Inkább szexelj, sokkal jobb

2021. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Csicuki ***** válasza:
96%
Szeretnèl vele lefeküdni? Akkor ne masztizz előtte.
2021. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Ööö, és mi köze van a kettőnek egymáshoz?
2021. máj. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen 6 hónap kapcsolat után mire vártok? Egymáshoz nyúljatok, de magatokhoz.
2021. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lefeküdnél vele, de mielőtt jön, masztizol. Gyanítom azért mert kívánod a szexet. Mi lenne ha megvárnád, míg megérkezik és a felgyülemlett szexuális energiáidat nem a kezed hanem ő vezetné le?

A megoldás itt elég egyértelműnek tűnik.

Hacsak, tudat alatt mégsem akarsz vele lefeküdni és ezért intézed el magad kézzel idő előtt.

2021. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7es

Ez oké, de mi állítja meg a csajt abban, hogy ha már masztizott, utána dugjanak is? Még fiúknál sem gond ez, hogyha kiverték szex előtt, utána még fel fog állni nekik egy csajra, csajoknál nincsenek is ilyen gondok.

2021. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!