Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnap fogom elveszíteni. Tanács?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap fogom elveszíteni. Tanács?

Figyelt kérdés

Holnap nagy nap lesz ha minden igaz! Viszont soha nem szoptam még, és a szex is első.

Teljes mértékben készen állok, a tökéletes partnerrel. Viszont azért mégis van bennem stressz, hogy jó leszek e.

Arra gondoltam (tudja hogy szűz vagyok, de azt nem hogy még sz.pni sem sz.ptam) hogy megkérem, hogy irányítson.

Vélemény? Bármi tanács?

18/L



2021. máj. 7. 19:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Akkor mégsem olyan tökéletes az a partner ha itt kell tanácsot adni nemde?
2021. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Eddig mit csináltatok? 🤷‍♂️ Semmi petting vagy valami hasonló?
2021. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Pettingem volt egyszerűen nem vettem a számba. Mert nem volt túl sok pettingen, nem k*rválkodom vagy élem ki magan.

És a partner az jó. Nem a partneremről kértem véleményezést, ha minden igaz. De ha ez eddig nem lett volna tiszta, akkor most tisztáztam :)

2021. máj. 7. 19:41
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

Mondanék én dolgokat de szűz vagyok xd

18F

2021. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Egy szűz lánynak nem KELL szopnia! De lefeküdni sem kötelező 18 évesen. Nem jó oldalt olvastál.
2021. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, ha érzelmileg is vonzódtok egymáshoz akkor úgyis csak jó lehet. Szeret ígyis-úgyis. Ha együtt vagytok úgyis tetszel neki, ha van olyan amit nem látott rajtad, azért a legkevésbé se aggódj, a pasik minden puncit imádnak, így vannak programozva. Ha nem is megy minden elsőre, akkor sincs semmi, gondolom életedben nem csak egyszer terveztetek szexelni. Fel óra múlva lehet már sokkal jobban megy majd, komolyan :) A szopás meg végképp ne aggódj, nagyon kevés nagyobb öröm van egy férfi életben mint hogy a barátnője az ő farkán tanul meg furulyazni (nagyon irigylem a gyereket ). Állj úgy hozzá, ami a valóság is egyben, hogy élvezni akarod, akkor ő is élvezi majd, és élvezni is fogjátok. Ne gondolkodj, ez egy ösztön, megy mindenkinek, pont gondolkodni nem kell.

Ha srác nem jönne be mégse annyira, írj privit nyugodtan (csak poén:)

2021. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak kövesd az ösztöneid, a legjobb mikor spontán történik minden.


Szopásnál meg bő nyállal és ne fogazz. Bár én nő vagyok, szerintem ebben inkább a férfiak tudnak tanácsot adni. Egyébként egyénfüggő, mindenkit más hoz lázba.

2021. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, hasznos! :)
2021. máj. 7. 19:48
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti is
2021. máj. 7. 19:49
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá,ha rendes a pasid,segíteni fog.
2021. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!