Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valamiért sokkal jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamiért sokkal jobban szeretem nyalni a csajnak minthogy engem szopjon le valaki sokkal jobban is izgat fel, más is van így ezzel ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Isten tartsa meg a jó szokásod!
2021. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Mert még nem szoptak le jól. Utána mindkettőt ugyanúgy szeretni fogod.

N

2021. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked találták fel a 69-es pózt:)
2021. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De jó lenne több ilyen pasival találkozni...
2021. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Még nem találkoztál olyan frigid csajjal, aki megalázóan fújolt a péniszre miközben természetesnek vette hogy nyalatja magát. Ilyen tapasztalat után már csak önérzetből is alap marad a kölcsönösség, amin nem változtatok soha, mert nem vagyok egy piszkosan félredobott törlőrongy 🤷
2021. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A 69 est tényleg nagyon szeretem bár sokszor nemvolt alkalmam.
2021. máj. 7. 23:34
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
szerintem normális, én nőként vagyok vele úgy, hogy szopni imádok és a nyalás se rossz, előjátéknak izgató, de a szopástól akár el is tudok élvezni, míg a nyalást egy idő után megunom.
2021. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Adni és kapni egyformán öröm, az jó ha szeretsz adni, csak így tovább (de azért dugjál is rendesen, ne csak nyalj).
2021. máj. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért én szeretem,ha jól le.zopnak!Vagy még inkább ha én sz.patok!
2021. máj. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van még ilyen, igen.

Én is jobban élvezem ha partneremet kényeztethetem. Arra én is jobban beindulok és számomra is jobb az együttlét. Ha csak én kapok, közben nem viszonozhatok az nyomasztó számomra. Sokkal élvezetesebb a szex, ha együtt érzi jól magát mindkét fél.


26/F

2023. márc. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!