Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti lenyelitek a spermát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti lenyelitek a spermát?Milyen íze van?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 22:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Lány18 év.
2021. máj. 7. 22:41
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Le, de nem túl jó. Ha sok zöldséget-gyümölcsöt és vizet fogyaszt a fiú, és nem dohányzik, akkor nem vészes amúgy.

Sikamlós a dolog és még akár órákkal később is érzem at orkomban.

Ráadásul fáj tőle a hasam.


Dehát nem

2021. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, elküldtem véletlen:D

Szóval

Dehát nem azért van, hogy nekem örömet okozzon, hanem hogy a páromnak. Annyira meg nem nagy dolog h zavarjon.

2021. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
akikkel eddig voltam, mindenkinek picit más volt. egyik exem láncdohányos volt, az övé eléggé kellemetlen ízű volt, de a mostani páromét nagyon szeretem. oké, nem olyan értelemben finom, mint egy torta, hanem feluzgult állapotban izgató tud lenni az íze is. ilyen kicsit sós, enyhén kesernyés picit édes
2021. máj. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb mint köpködni. G.ci íze van, mi más lenne? Egyébként pasifüggő, van amelyik kifejezetten keserű (főleg ha másnapos a pasi, vagy rendszeresen dohányzik).
2021. máj. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

egyik exemét lenyeltem kivancsisagbol ilyen sos ize volt innom is kellett ra de nem veszes

18l

2021. máj. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pasi függő az íze, lehet sós, keserű, édes
2021. máj. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mit evett meg ivott
2021. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat volt olyan hogy tövig dugta a farkat a szamba és a torkom mélyére élvezett.

De van olyan hogy raverem a nyelvemre és kiteszem hogy lássa ott van rajta, lenyelem és újra kiteszem :)

Nem szeretem és semilyen íze van.

2021. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kostold meg::)) lol

Egyszer a szamba élvezett és közvetlen utána megcsókoltam és at is tettem a szájába. Oklendezet tőle...

Ez rossz ötlet volt tőlem, bocsánatot kertem tőle, utánna bűntit kaptam....ami nagyon jó volt.

2021. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!