Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti pénzért nyújtottato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti pénzért nyújtottatok már valaha valamilyen ellenszolgáltatást? Vagy nyújtanátok? Ha igen, mit vállalnátok be?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 23:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem, de nem itelem el azt , aki igen.
2021. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem és nem.
2021. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Erdekelne olyan aki igen es h miert es mennyiert
2021. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Megbízható fiú volt, ezért mentem bele. Amúgy nem tenném.
2021. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Én eddig 3 lánynak fizettem akik nem voltak prostik, hogy megmutassák a lábukat szóval ilyesmiben benne vannak a lányok. Nem olyan nagy dolog és persze diszkrét. DE pl szexet nagyon kevés lány vállalna meg egyebet is aki nem prosit.
2021. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Pedig en szivesen fizetnek lanynak kis extraert
2021. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Nem, pedig nyújtanék szívesen, de nem nézek ki elég jól ahhoz, hogy valaki fizessen érte.

(Nem küldök képet privátban, tényleg csúnya vagyok.)

2021. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
#7: Király, hogy te eldöntötted az itteni srácok helyett, akiket a büdös életben nem láttál, hogy ők miért fizetnének és miért nem... :D A jövő heti nyerő lottószámokat is megmondanád? Köszi!
2021. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Nyújtottam, de nem szexuális jellegűt, hanem a diplomámnak megfelelően dolgoztam.

Az is szolgáltatás.

2021. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Oké, a lepontozást megkaptam. Na, a hitelességért hol vannak azok a lottószámok? Ja, hogy az érvelés nem megy, de a szokásos panaszkodás igen.
2021. máj. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!