Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Variálhatóak a szerepek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Variálhatóak a szerepek a hálószobán belül/partner függő az hogy ki hogyan azonosul a hálószobában?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra vagyok kíváncsi arról hogy a ti szexuális viselkedésetek változott e egyszer vagy akár többször egy vagy több partner keze alatt.


Viselkedés/identitás alatt a domináns/szubmisszív megnyilvánulásokra gondolok.


Tud az változni hogy valaki melyikkel azonosul jobban és ha igen mitől függően? Lehet ez partner függő? Vagy csak hangulat függő?


Én abban a hitben voltam eddig hogy ez egy fix dolog de mostanra kétségeim akadtak.


Illetve bónusz kérdés:

Működhet e az egy kapcsolatban hogy a két szerepet rendszeresen variáljátok, és okoz e bármi féle gondot ha mondjuk eltérnek az igények?



2021. máj. 8. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnám őket variálni, én a dominánsabb pasikat szeretem, nem tudnék domináns lenni, mert egyszerűen nem ez izgat.

Ha eltérnek az igények akkor egy idő után úgyis szakítás lesz belőle

2021. máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Régen nekem is csak a domináns férfiak jöttek be, és azt gondoltam, hogy én szubmisszív vagyok és kész. De mostanában egyre jobban vonz a másik oldal. Most már azt gondolom, hogy lehet valaki mind a kettő egyszerre, és egy párkapcsolatban lehet cserélgetni, hogy ki mikor melyik, ha mindkét fél nyitott erre.
2021. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelenlegi kapcsolatomban sokszor szeretek dominánsabb lenni, de vágynék egy határozottabb dominánsabb férfira, aki engem irányít. Szóval szerintem változhat partnertől függően.

De egy kapcsolaton belül is.

2021. máj. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!